Bu senenin sonbahar makyaj modelleri!

161 views
Bu senenin sonbahar makyaj modelleri!

Bir süredir naturel görünüm moda. Özellikle far renklerinde şeftali tonu ön planda, elmacık kemiğine yapılmış hafif tonda makyaj kadınlar için vazgeçilmez oldu. Ayrıca kadınlar için klasikleşen kedi gözü, dumanlı göz makyajı ve dudaklar için kırmızı rujdan oluşan tamamlayıcı kombine de yine popülerliğini koruyor.

Göz çevresini ön plana çıkaran uzun kirpikler ise kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kaşlar için ise bu aralar doğal görünüm ön planda. İşte kadınlara özel sonbahar/kış makyaj modelleri.

1- Kaşların sadece taranmış ve gözlerin Rumen ile beslenmiş makyaj modeli. Son zamanların yeni trendi olan dudakları kırmızı ruj ile ön plana çıkarmak sezonun yeni gözdesi oldu.

2- Bakışları keskinleştiren uzun kirpikler ve  hafif gölgelendirme yapılarak çok şık ve sade makyaj modeli.

3- Göz kapaklarına uygulanan şeftali tonu renk bakışları sadeleştirip doğal bir görünüm kazandırmaktadır. Elmacık kemiklerini ön plana çıkarmak için kullanılan şeftali tonu da makyajı tamamlamaya yetecek görünümdedir. Bu makyaj modelinde sade ve dinç bir görünüm kazanabilirsiniz.

4- Kadınlar tarafından vazgeçilmez hale gelen uzun kirpikler ve kırmızı ruj modasını hiç kaybetmiyor. Zahmetsizce güzel bir görünüm kazanabileceğiniz bir model.

5- Kaş başlangıçlarının yukarıya doğru taranmış bold kaşlar, rimel ve aydınlatıcı kullanılmış sade bir görünüm. Bu modelde dudaklar ön plana çıkarılmak istediğinde güzel bir model olacaktır.

6- Son zamanlarda sıkça tercih edilen kedi gözü makyajı, doğal görünümlü kaşlar ile desteklenmiştir. Bu modelde dudakların sadeliği, gözleri ön plana çıkarmaktadır.

CEVAP VER