Nevşah Fidan Karamehmet’in Yeni Kitabı “Ustalar Sınıfı” raflarda yerini aldı!

77 views

YAŞAMDA BAŞARININ SIRRI

Bu kitap hayatın her alanında ustalaşmak yolunda adım atmak isteyenler için değerli bir ilk adım…

“Gerçek bir usta, çaba göstermeden duygularının efendisi, paranın hâkimi, hayatının lideri olabilendir.”

Ustalık, bilinç seviyesinin gelişmesi ile ilgili bir kavramdır ve usta seviyesinde bir zihin hayatın bütün alanlarında olması gerekeni çabasızca inşa edebilir.

Nefes ve davranış bilimleri uzmanı, eğitmen, yazar Nevşah Fidan Karamehmet’in yazdığı Ustalar Sınıfı zihninde ustalaşmak yolunda eşsiz bir başlangıç kitabı!

Nevşah Fidan Karamehmet’in yazdığı Ustalar Sınıfı Destek Yayınları’ndan çıktı.

Arka Kapak Yazısı

ÇABAYLA DEĞİL EYLEMLE…

Çabayla ve mücadeleyle geçmiş bir hayat, ziyan edilmiş bir hayattır. Ustalıkla yaşanamamıştır. Hakkı teslim edilememiştir. Yaşam deneyiminde kıymetli olan çaba ve mücadele değildir, eylemdir.

Gerçek bir usta, hayatını çabalayarak ve mücadele ederek geçirmez, her şeyi zihniyle yönetir. Ustalık, bir bilinç seviyesidir. Hayatı üst seviyede yaşamak istiyorsanız, bunun ancak usta bilinciyle mümkün olabileceğini kabul etmelisiniz. Varlıklı, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için eğitmeniz gereken ilk ve tek alan bilinç seviyenizdir.

Gerçek bir usta, duygularının efendisidir. Duygusal inişleri çıkışları yoktur. Başına gelenlerle ya da maruz kaldığı deneyimlerle duygudan duyguya savrulmaz.

Gerçek bir usta para kazanmanın peşinde koşmaz, servet yönetir.

Gerçek bir usta iyileşmek için mücadele etmez, sağlıklı yaşamasını bilir.

Gerçek bir usta aşkta kaybetmez.

Bu kitap, zihninde ustalaşmak isteyenler için etkili ve nitelikli bir başlangıçtır. Ustalık yolunda yapmak ve olmak gerekenlerin temel prensiplerini içeren USTALAR SINIFI kitleler için değil, hazır olanlar içindir.

Eser Adı: Ustalar Sınıfı

Eser Alt Başlığı: Yaşamda Başarının Sırrı

Yazar Adı: Nevşah Fidan Karamehmet

Yayınevi: Destek Yayınları

Sayfa Sayısı: 248

Yazar Hakkında;

Nevşah Fidan Karamehmet öğretmen, çok satan yazar ve başarılı bir girişimcidir.

Nevşah, Nefes Bilimleri alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle dünya çapında işlevsiz nefes alma ve düşünme alışkanlıkları konusunda otorite olarak tanınmaktadır. Görevleri arasında Davranışsal Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Başkan Yardımcılığı, Nefes Koçluğu Federasyonu’nun kurucu başkanlığı ve aynı zamanda Nefes Bilimleri Fakültesi üyeliği vardır.

Kurumsal müşterilerin yanı sıra tanınmış ünlüler ve profesyonel sporcularla çalışması sayesinde onu tüm dünyaya tanıdı. BBC (İNGİLTERE), CNBC (ABD), CNN (ABD) ve FOX TV (ABD) gibi birçok radyo ve TV kanalında röportaj yaptı ve TİME Dergisi, Forbes, Huffington Post ve Hello Magazin gibi yayınlarda da yer aldı.

Nevşah’ın misyonu, atölye çalışmaları, seminerler, çevrimiçi kurslar ve kişisel koçluk yoluyla insanların yaşamlarını ustaca sürdürebilmeleri için kurslar oluşturmaktır.

CEVAP VER