British Fashion Awards Londra Kırmızı Halısından Görüntüler

221 views

En görkemli moda organizasyonlarından birisi olarak dikkat çeken ve dünya genelinde gündemi belirleyen British Fashion Awards Londra geçtiğimiz gün görkemli bir organizasyon ile gerçekleştirildi. Türkiye genelinden de insanların ciddi anlamda ilgi gösterdiği bir organizasyon olduğu için web sitemizde de yer vermemenin olmayacağını düşündük. Bu anlamda somut adımlar attık.

Moda organizasyonları artık ülkemiz genelinde de çok fazla önemsenen ve yatırım alan bir sektör olduğundan dolayı sitemizde de sürekli olarak yer vermemiz gereken haberler sınıfı olarak da niteleyebiliriz sanırım. Şimdi sizlere bu mükemmel organizasyonun kırmızı halısından elde ettiğimiz görüntüleri sunmak istiyoruz.

Dünyaca ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonda birçok önemli isim ödül alarak bu anlamda prestij sahibi olmayı da başardılar. Gecenin en şık ünlü kadınları arasında yer alan Irina Shayk, mükemmel elbisesi ve güzelliği ile geceye damga vururken detaylarda kaybolmak istiyoruz.

Elbiseler dikkatleri çekerken güzellikler de yine bir o kadar dikkatleri üzerine çekiyordu. Ülkemiz genelinde herkes için fark yaratan detaylardan birisi olan saç modelleri de yine kadınların en çok ön plana çıktığı seçeneklerden bir diğeri oldu. Dolayısı ile göze hitap doruk noktalara çıktı diyebiliriz sanırım.

Ödüller kapsamında da birçok önemli isim ön plana çıktı. Modanın en önemli isimlerinin katıldığı organizasyonda dünyaca ünlü kadınların da boy göstermesi zaten yeteri kadar ilgi çekiciydi. Alınan ödülleri de sizlere sunarak fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz.

  1. Yılın Tasarımcısı: Raf Simons-Calvin Klein
  2. Yılın Modeli: Adwoa Aboah
  3. Yılın İngiliz Kadın Tasarımcısı: Jonathan Anderson (JW Anderson)
  4. Yılın Aksesuar Tasarımcısı: Jonathan Anderson (Loewe)

İngiltere tam anlamı ile bir yıldızlar geçici olarak geçtiğimiz gece muazzam seçeneklere sahne oldu ve bizlerde resimler ile elimizden geldiğince bu gecenin tüm detaylarını sizlere sunabilmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Daha yeni seçenekler için günlük olarak sitewmizi takip edebilir ve daha yeni fikirler edinebilme şansına erişebilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER