Venedik Film Festivali’ne Ünlü Yağdı, Şıklıklar Yarıştı

116 views

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Venedik film festivali, tam anlamı ile ünlülerin akımına uğradı ve muazzam organizasyon kısa zaman içerisinde adından sıklık ile söz ettirdi. Dünyaca ünlü isimler, organizasyonda boy gösterdiler ve en az isimler kadar bayanlar arasındaki şıklık yarışı da ciddi anlamda dikkat çekti demek yanlış olmaz sanırım.

Venedik film festivali modası, özellikle birkaç önemli ismi bu anlamda oldukça etkilemiş olacak ki muazzam kıyafetlerin birbirleri ile yarışını en net şekli ile analiz edebilme şansına da sahip olduk. Bu anlamda sizlerin de merakını biliyor, en net şekli ile örnekleri inceleyebilmeniz için aşağıda resim galerisi paylaşıyoruz.

Venedik Film Festivali’nden Şıklık Yarışı

Jeniffer Lawrence, Stella Maxwell, Julianne Moore ve dahası. Dünyaca ünlü oyuncuların katıldığı mükemmel organizasyonda güzellikler ve elbiseler de yarıştı. Venedik Film Festivali, belki de bu zamana kadar ki en canlı sürecini yaşadı. Organizasyonun tanıtımı ve uygulaması kapsamında da gerçek anlamda mükemmel detaylar dikkat çekti. Şimdi ünlü isimleri teker teker inceleyelim.

1-) Jeniffer Lawrence

Mükemmel bir kumaş, harika desenler ve son derece asil bir duruş. Ten rengi karışımı elbisesi ile güzelliğini de ciddi anlamda ön plana çıkaran Lawrence, gecenin en büyüleyici kadınlarından birisi olarak dikkat çekti.

2-) Stella Maxwell

Venedik Film Festivali kapsamında mükemmel giyimler dikkat çekti dedik. Stella Maxwell, Uzun pembe ve derin yırtmaçlı elbisesi ile şehvetin tam karşılığı olmayı başardı.

3-) Julianne Moore

Yaşı ilerlemesine rağmen hala mükemmel bir güzellik ve asalet. Bordo renge sahip mükemmel tül elbisesi ile gözler yine Julianne Moore üzerindeydi.

4-) Michelle Pfeiffer

Yine mükemmel bir güzellik. Uzun deri görünümlü elbisesi ile asil duruş sergileyen ünlü isim, dağınık saçları ile de güzelliğini ortaya çıkarmayı başardı.

Organizasyon kapsamında birçok ünlü isim dikkatleri üzerine çekti. Hal böyle olunca sizlere bu derlemeyi sunmak istedik. Güzellik ve şıklık bir aradaydı. Harika bir geceyi geride bıraktık.

CEVAP VER