Mavi Glam Koleksiyonunun Yeni Yüzü Bensu Soral Oldu

444 views

Türkiye’nin en iyi giyim markalarından birisi, yeni koleksiyonu ile geliyor. Mavi Glam koleksiyonu, kısa zaman içerisinde jean modası anlamında ülkemiz genelinde en çok gündeme gelen ve fark yaratan seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekti. İnsanlar arasında da çok ciddi bir yaygınlık seviyesine ulaştı diyebiliriz.

İçerde dizisi ile birlikte ülkemizin en popüler kadın yüzlerinden birisi olan ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Bensu Soral, bu müthiş koleksiyonun yeni tanıtım yüzü olarak adından ciddi anlamda söz ettirmeyi başardı. Katalog çekimleri ve reklam filmi çekimleri de çok kısa bir zaman dilimi öncesinde noktalanarak resimler internet platformu üzerinde kısmen paylaşıldı.

Çok Mu Çok Parlıyoruz

Markanın yeni sloganı ile sevenlerinin karşısına çıktığı bu koleksiyon, aynı zamanda jean modası için çok ciddi anlamda yenilikler içeriyor ve kendisini belirgin şekilde bizlere kanıtlıyor. Bensu Soral, böyle bir proje içerisinde yer aldığı için büyük heyecanını da kesinlikle gizlemiyor ve ilerliyor.

Mavi yeni reklam yüzü olarak kariyerine reklam filmlerinde de aktif bir şekilde devam edecek olan Soral, aslında birçok kişi bilmediği için söylemekte fayda var ki ünlü oyuncu Hande Soral’ın kardeşi. Ünlü oyuncu kısa bir zaman dilimi öncesinde dünya evine girmişti ve kardeşi Bensu’da düğün kapsamında en çok göz alan isimlerden birisi olarak ön plana çıktı.

Müthiş bir jean modası dönemi içerisine giriyoruz. Vücudu tam anlamı ile saran FIT kesim mükemmel jean modelleri ön plana çıktığı gibi kış aylarında da kot mont modelleri ile yine Mavi markası ön plana çıkacak gibi görünüyor. Yeni sezona has tasarımları ile adından sıklık ile söz ettirecek sanırım.

Aklınıza gelebilecek her telden yeni sezon modasını takip edebilme şansına sahip oluyorsunuz. Ülkemizde özellikle ve özellikle insanların trendi kovalaması ve meraklarının peşinden gitmesi, Mavi markasının pazarlama prensipleri için en ideal seçeneklerden birisi olarak dikkat çekmiş ki bu koleksiyon ile birlikte çok ciddi anlamda geniş bir kitleye ulaşacaklar.

CEVAP VER