Calvin Klein Aile İç Çamaşarı Kampanyasında Tanıdık Yüzler

411 views
Calvin Klein Aile İç Çamaşırı
Calvin Klein Aile İç Çamaşırı

Calvin Klein iç çamaşırı koleksiyonu ile birlikte 2018 yılında oldukça göz önünde olacak gibi görünüyor. Özellikle de mükemmel bir tanıtım ve tanıdık reklam yüzleri ile karşımıza çıkıyor da diyebiliriz. Calvin Klein, zaman içerisinde kadın iç çamaşırları konusunda da ciddi anlamda fark yaratıyor. Dolayısı ile çok çok önem arz eden seçeneklerden birisi.

Yeni sezon modası her geçen gün fark yaratıyor. Calvin Klein yeni sezon koleksiyonuna Kardashian kardeşler hayat veriyor. Bomba gibi bir koleksiyon sizlerle birlikte olacak.

Kardashian ve Jenner Ailesi Bir Arada

Çekimler için oldukça ünlü bir aileyi seçme yoluna giden Calvin Klein markası, bu anlamda çok çok ciddi anlamda fark yaratıyor. Öyle ki Kim Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner gibi isimlerin tamamı markanın yeni koleksiyonu için objektif karşısına geçtiler. Bütün güzellikleri ile de isimlerinden söz ettirmeye başladılar. Marka, bu anlamda çok ciddi şekilde yenilikleri sizlere sunuyor.

Calvin Klein, her geçen gün çok ciddi anlamda yenilikleri bizlere sunuyor. Modern tasarımların ön plana çıktığı şu günlerde ortaya daha farklı seçenekler çıkıyor. Kardashian ve Jenner kardeşlerin bütün güzelliği ile bu koleksiyona hayat vermeleri de markaya olan ilgiyi çok daha ciddi anlamda arttırıyor.

Kim Kardashian, çok uzun bir zaman dilimi ardından tekrar böyle bir proje için kamera karşısına geçti. Calvin Klein markası, bu koleksiyon için güzellikleri ile büyüleyen kızlar ile anlaşabilmek için çok ciddi paralar harcamış gibi görünüyor. Ancak koleksiyon, daha şimdiden adından ciddi anlamda söz ettirir oldu.

Fotoğraf koleksiyonu için özel ancak bir o kadar da sade bir alan tercih edilmiş. Birçok farklı görünüme sahip olarak karşımıza çıkan bu koleksiyonun tüm beklentileri karşıladığını da net olarak söyleyebiliriz. Tabi ki daha yeni resimleri de makalemiz içeirisnde sunmak istedik.

CEVAP VER