New York Moda Haftası Sokak Stili Trendleri

206 views

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmiş olan New York moda haftası, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde mükemmel sonuçlara sahne oldu. Ünlü modacıların ve markaların boy gösterdiği organizasyon kapsamında birçok farklı seçeneği değerlendirme şansına sahip olduk. Özellikle sokak stili, bu anlamda fark yaratan esas başlıklardan birisi oldu da diyebiliriz sanırım.

Türkiye, modaya her geçen gün çok daha fazla ayak uyduran ve adapte olan ülkelerden birisi olduğundan dolayı organizasyonlarda takip edilmeye başlandı. New York moda haftası kapsamında sunulan stiller, 2018 modası için bizler adına mükemmel ötesi seçenekler sunacak ve bir nevi ilham kaynağı olarak da ön plana çıkacak diyebiliriz. Hal böyle olunca detaylar önem arz ediyor diyebiliriz.

New York Moda Haftası Sokak Stilini Trendleri

Çok fazla mükemmel seçenek var. Yeni tarz arayışı içerisinde olan, tarzını farklılaştırmak isteyen, dekolte arayışında olan ya da rengarenk bir giyim tarzı ile geleceğe çok daha farklı bir şekilde gitmek isteyen moda tutkunu bayanlar için birbirinden farklı giyim tarzları ortaya çıktı. Öyle görünüyor ki sokaklar artık çok daha ışıl ışıl ve renkli olacak.

Gelecek sene yaz ayları moda anlamında çok hareketli ve bir o kadar da ilgi çekici olacak. Zıt renklerin kombinleri ön planda olacak diğer bir seçenek olduğu gibi gelecek dönemler için bir nevi yenilenme habercisi de olacak gibi görünüyor.

Açık ayakkabılar moda olacak. Topuklu stilden vazgeçmek, sadece gelecek sene için değil sonraki seneler için yine imkansız seçeneklerden birisi olacak. Parlak desenler moda olacağı gibi bol giyim tarzına kısa bir zaman dilimi içerisinde geri döneceğiz. Modacılar, özellikle sıradışı modeller üzerinde normalden çok daha fazla duruyorlar diyebiliriz.

Aksesuar tercihleriniz tamamen size bağlı ancak aşırı kullanımdan kaçacağımız bir süreçten bahsediyoruz. Bununla birlikte çantalarda omuzdan askılı seçenekler moda olduğu gibi yandan askılı seçenekler de çok ciddi anlamda moda olacak. Sitemizi takip ederek yeniliklerden sürekli haberdar olabilirsiniz.

CEVAP VER