Instyle Dergisi Ödül Töreninde Ünlülerin Şıklık Yarışı

191 views

Amerika’nın ve zaman içerisinde dünyanın en önemli ve en çok okunan dergilerinden birisi olarak dikkat çeken Instyle dergisi ödül töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmiş olan mükemmel bir organizasyon ile dünya gündemine oturdu. Birçok ünlü kadının katılmış olduğu mükemmel organizasyonda çok ciddi anlamda büyük bir şıklık yarışı ortaya çıktı.

Ünlü kadınlar, bu mükemmel organizasyonda bulunarak kırmızı halıyı muazzam şekilde şenlendirdiler. Mükemmel elbiseler, en iyi makyajlar ve saç tasarımları bu anlamda kendisini gösterdi ve ünlü isimler de aslında kendileri için en uygun seçenekleri değerlendirerek bu anlamda fark yarattılar. Bizde makalemiz içerisinde en şık ünlüleri yakından inceleyelim istedik.

1# Selena Gomez

Geçtiğimiz günlerde böbrekleri ile alakalı olarak geçirdiği operasyon ile gündeme gelen Selena Gomez, kendisini ciddi anlamda toplamış ve şıklığını yine en iyi şekilde yansıtarak insanların gözü önünde mükemmel şekilde bulunmuş.

2# Demi Lovato

Son dönem popüler müziğinin en çok ön planda olan isimlerinden birisi olan Demi Lovato, açık mor elbisesi ile ve derin yırtmacı ile kendisini çok ciddi anlamda ön plana çıkararak gecenin en şık isimlerinden birisi oldu.

3# Cate Blanchett

Hollywood dünyası dediğimiz zaman en çok ön plana çıkan isimlerden birisi olarak dikkat çeken ve artık efsaneleşen güzel kadın Cate Blanchett, kırmızı üstüne siyah çizgili elbisesi ile geceye damga vuran isimlerden birisi olarak da dikkatleri çekti.

4# Zendaya

Geçtiğimiz günlerde ERDEM x H&M organizasyonunda da yer alan ve kendisini ön plana çıkan Zendaya, bu sefer Instyle dergisi organizasyonda da kabarık saçları ve kendine has giyim tarzı ile ön plana çıkarak bu anlamda ciddi şekilde fark yarattı diyebiliriz.

5# Cindy Crawford

Güzelliği ve asil duruşu her zaman için moda gündemine oturan ve her ne olursa olsun çok ciddi anlamda fark yaratan Crawford, bu organizasyon kapsamında da giydiği uzun ve dekolteli elbisesi ile birlikte geceye damga vuran bir diğer isim olarak karşımıza çıktı.

CEVAP VER