Sonbahar Haftasonu Kombin Önerileri

292 views

Bugün ki makalemizde bayanların en çok ilgisini çekecek konulardan birisi olan sonbahar kombin önerileri başlığı altında haftasonu tatili için siz değerli kadınları özel hissettirecek birkaç kombin önerisi sunacağız. Bu senenin sonbahar aylarında moda çok çeşitli. Biraz daha rahat ve aslında biraz daha klasik seçenekler üzerinde durduğumuzu net bir şekilde söyleyebiliriz.

Türkiye’de artık modaya uymayı kendisi için alışkanlık haline getirmiş birçok kadın var. Dolayısı ile internet üzerinde ki öneriler kendileri için bir nevi avantaj. Bizler, genel olarak moda sektörünü araştırdık ve ünlü modacı Buse Terim’in siz değerli bayanlar için oluşturmuş olduğu haftasonu kombin önerilerini sizlere sunacağız.

Sonbahar Haftasonu Tatili için Kombin Önerileri

Rahatlık evet ancak aynı zamanda zarafeti elden bırakmamak yine bir o kadar önemli olan unsurlardan birisi. Buse Terim, bu anlamda siz değerli sevenleri için mükemmel bir kombin önerisi listesi oluşturdu ve çok ciddi anlamda fark yaratarak insanların beğenisini topladı diyebiliriz sanırım net şekilde.

1# Kombin

Genel hatları ile bol kesim elbiselerin ya da giyim türlerinin moda olacağı bir sene içerisinde olacağız. Bu neden dolayısı ile ünlü modacı, sınıfının en iyi markalarından güzel bir kombini siz değerli okuyucuları için derleyerek fark yarattı.

Kazak-Zara, Etek-H&M, Ayakkabı-Vepa’62

2# Kombin

Pileli ürünlerin de bu sene içerisinde moda kategorisi içerisinde çok ciddi anlamda ön planda olacağını bundan önce yayınlamış olduğumuz makalelerimiz içerisinde söylemiştik. Nitekim bu anlamda da trendi yakalayabilmek adına ünlü modacı yeni bir derlemeyi siz değerli okuyucularına sundu.

Kazak-Zara, Etek-Weekend, Ayakkabı-Divarese

3# Kombin

Aynı renk tonlarını birleştirerek mükemmel bir görünüm elde etmek bu senenin modası. Dolayısı ile süet kahverengi seçeneği bir arada barındıran mükemmel bir kombin önerisini siz değerli okuyucularımıza bu makalemizde sunmak istedik.

Kazak-Koton, Etek-H&M, Ayakkabı-Zara

4# Kombin

Biraz daha hareketli, biraz daha gözü alan ve deri seçeneklerini ön planda tutan siz değerli kadınlar için de yine mükemmel bir kombin önerisi listesi oluşturulmuş durumda.

Kazak-Mudo, Etek-H&M, Ayakkabı-Divarese

CEVAP VER