Oysho Kayak Koleksiyonunu Yayınladı

522 views

Dünyaca ünlü giyim markalarından birisi olarak dikkat çeken Oysho kayak koleksiyonu geçtiğimiz günlerde görselleri ile birlikte internet üzerinde yayınlandı. Türkiye genelinde özellikle çok dikkat çeken markalardan birisi olma yolunda ilerleyen Oysho, yeni koleksiyonlarını insanların sezonluk ihtiyaçlarına ve taleplerine göre şekillendiriyor demek sanıyorum ki bu anlamda yanlış olmaz.

Kayak giyim koleksiyonu konusunda kadınların rahat edebilmesi ancak şıklıklarını da bir o kadar koruyabilmeleri için markanın son dönemde ciddi anlamda adımlar attığını görüyoruz. Kayak sezonu yavaş yavaş yaklaşıyor ve ön hazırlık için bir numaralı marka olma hedefi Oysho’nun gibi görünüyor.

Oysho Kayak Giyim Koleksiyonu

Koleksiyon tamamen kayak sporu üzerine kadınların daha rahat edebilmesi ve rahat ederken de şıklıklarından ödün vermemeleri için tasarlandı. Siyah ve beyaz renkler üzerine ideal şekilde tasarlanan ve modern çizgisi ile herkesi kendisine hayran bırakan bu koleksiyon, internet gündemini çok ciddi anlamda belirledi.

Alt kısımda genellikle daha rahat hareket edilmesi ve kayak tahtasının görünmemesi için likralı, esnek paça bir eşofman dizayn edilmiş durumda. Bununla birlikte üst kısımda çok sıkmayan ve tüylü kapüşon bluz tasarımı yine mükemmel seçenekler sunuyor. Boğazlı bir model olması bu anlamda diğer bir avantaj diyebiliriz.

Bere modelinde yine tamamen pamuktan üretilen eşofman rengine uygun tek renk bir dizayn dikkatleri çekiyor. Tüylü desene sahip olması aslında eskimoları sıcak tutan yüzey mesajını bizlere verdiğinden dolayı kadınlar için ayrıca önemli bir detay olarak da ön planda.

Sıcak kalmak isteyenler için tayt modellerinin çok ciddi anlamda önem arz ettiğini biliyoruz. Bu anlamda gri renk kombini ile son derece görsel bir tayt ve boğazlı kazak tasarımı ortaya çıkarılmış. Kadınların görsel olarak da kendilerinden ödün vermemeleri için mükemmel seçenekler arasında yer alıyor diyebiliriz.

CEVAP VER