Binlerce Eczacı Bir Oluyor

87 views

Eczacılık alanındaki ilk ve tek İhtisas Fuarı olma niteliğini taşıyan “Farmavizyon Eczacılık Fuarı” 2015 yılında yepyeni konsepti ve yeni etkinlik alanında sektörü buluşturmaya devam ediyor.

02-04 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan “Farmavizyon Eczacılık Fuarı”, Türkiye ve Dünyanın çeşitli ülkelerinden eczacıları, eczane teknisyenlerini, doktorları, sağlık yöneticilerini, sağlık çalışanlarını, öğretim üyelerini ve eczacılık fakültesi öğrencilerini ağırlayacak.

Fuara davetli 10 bini aşkın katılımcı, tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etme ve global trendler ile ilgili bilgilere ulaşma olanağı yakalayacak. Fuarda ilaç, ilaç dışı, dermokozmetik, kişisel bakım ürünleri, bitkisel ürünler, eczane donanımı ve ekipmanları ve eczane teknolojilerindeki son yenilikler vitrine çıkacak.

Fuar, ünlü isimleri de ağırlayacak

Fuar için özel olarak organize edilen etkinlik programı ile katılımcılar, 3 gün boyunca yerli ve yabancı birçok akademisyen, eğitmen ve sektör temsilcisi ile bir araya gelecek. 2 Ekim Cuma günü fuarın açılış törenin ardından, günümüz tarihine ışık tutan çalışmalarıyla Türkiye’nin yetiştirmiş olduğu en büyük tarihçilerden İlber Ortaylı ile keyifli bir söyleşi gerçekleşecek. Söyleşinin ardından Ayhan Sicimoğlu & Latin All Star, katılımcılara müzik şöleni sunacak.

3 Ekim Cumartesi günü, ekonomi alanında ulusal medya kuruluşlarındaki köşelerinden tanıdığımız Ege Cansen de fuara katılarak söyleşi gerçekleştirecek. Türk pop müziğinin sevilen seslerinden Sertab Erener, güçlü sesi ve repertuvarıyla cumartesi akşamı Harbiye Auditorium’da sahne alacak. Bu unutulmaz akşamda büyüleyici şarkılara eşlik etmek için davetiyeler, www.farmavizyon.com üzerinden yapılacak online kayıt esnasında ya da etkinlik günü fuar merkezi girişinde kurulacak deskten temin edilebilecek.

Fuarın son gününde ise; yakın geçmişimizi şekillendiren sosyal ve siyasal olayları şiirle, edebiyatla, müzikle ve kayda geçmiş görüntülerle canlı bir belgesel tadında sahneye taşıyan Enver Aysever, katılımcıları bir zaman tünelinden geçirerek bellek tazeleyecek.

CEVAP VER