Christian Louboutin Yılbaşı Makyaj Koleksiyonu Sizlerle

116 views

Dünyaca ünlü markalardan birisini bugün ele alacak ve Christian Louboutin yılbaşı makyaj koleksiyonu hakkında sizlere en net bilgileri sunacak, fikir sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ülkemiz genelinde her geçen gün çok daha ciddi bir eğilim makyaj konusunda büyük markalara yöneliyor. Bizlerde bu anlamda internet sitelerini enine boyuna analiz ediyoruz.

Yılbaşı geliyor ve özellikle yurtdışında daha şimdiden Christmas hazırlıkları ciddi anlamda başladı. Yeni yılın rengi KIRMIZI. Hatta bu sene KIPKIRMIZI. Dolayısı ile makyaj markalarının da bu konu üzerine ne derece ciddi şekilde eğilim gösterdiklerini az çok tahmin edebilme şansına sahip olacaksınız.

Christian Louboutin Yılbaşı Serisi

Gerek kalite anlamında, gerek görsel anlamda sizlere en iyi seçenekleri sunacak olan şehvetli bir kırmızı makyaj koleksiyonu elde etmek ister misiniz? Louboutin tasarımcıları bu anlamda oldukça fazla düşünmüş ve ileriye dönüş ciddi adımlar atmışlar. Hal böyle olunca daha yeni seçenekleri de sizlere sunma yolunda somut adımlar atmak istiyoruz.

Sunum anlamında da mükemmel bir makyaj koleksiyonu sizlere sunuluyor. Yukarıda da görebileceğiniz üzere mükemmel bir sunum ve pembe tonlarına biraz daha yaklaşan bir kırmızı tonu ile görsel anlamda istediklerinizi elde edebilme şansına sahip olabileceksiniz. Mükemmel bir seri kısa süre öncesinde sizlerle birlikte olmaya başladı diyebiliriz.

Oje bambaşka bir seçenek. Bir oje düşünün ki içerisinde renk geçişleri mevcut. Kırmızı renk geçişleri, özellikle yılbaşı akşamında katılacağınız organizasyonlarda sizler için yepyeni seçenekler sunacak ve bu anlamda trendi yakalamanıza yardımcı olacak. Kırmızı renk yeni bir standart yakalayabilmeniz adına ideal seçeneklerden birisi. Ama kutu tasarımları da bambaşka diyebiliriz.

Ruj ise en önemlisi. Yukarıda da görebileceğiniz üzere sanki eski kraliyet filmlerinde ki objeler gibi tasarımların içerisine oturtulmuş olan mükemmel seçenekler söz konusu. Kısacası bu yılbaşı günleri için en iyi atılımı Christian Louboutin gerçekleştirdi. Diğer markaların atağını da bekliyoruz.

CEVAP VER