Concealer’ın Bilmediğiniz Özelliklerini Keşfedin

217 views
Concealer Bilmediğiniz Özellikleri

Bugün ki makalemizde makyajın en önemli adımlarından birisi olarak dikkat çeken Concealer’ın bilmediğiniz özellikleri ile alakalı olarak bazı bilgiler vereceğiz. Esas amacı dışında birçok farklı seçeneği de sizlere sunan bu makyaj ürününün ne gibi seçenekleri sizlere sunduğunu okuduğunuzda ciddi anlamda şaşıracaksınız. Tabi ki bilinmesi gereken çok daha farklı seçenekler söz konusu.

Aşağıda Concealer kullanımı konusunda ki alternatifleri sizlere sunacağız. Gerçekten çok yönlü bir seçeneği değerlendirme şansına da sahip olabileceksiniz. Hemen başlayalım.

Far Bazı

Far uygulaması günümüz kadınları için olmazsa olmazlardan birisi. Far kullanımınızın gün boyunca kalıcı olmasını sağlamak gibi bir amacınız var ise Concealer ile üstünden bir kere geçmeniz son derece önemlidir. Dolayısı ile dikkat ile üzerinde durmak gerekiyor.

Aydınlatıcı

Ten rengi kadınlar için önemlidir. Ten renginizi biraz daha aydınlık hale getirebilmek için Concealer iyi bir alternatif. Elmacık kemiklerinize, kaş kemiklerinizin altına ve burnunuza uygulama yaparak farkı bizzat görebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Kontür Uygulaması

İki ton açık seçeneği sizlere sunan Concealer, kontür uygulaması olarak mükemmel bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olabilmektedir. Dolayısı ile yeni bir alternatif olarak da yine ön planda tutulması gerektiğini söyleyebiliriz sanırım.

BB Krem

Concealer, nemlendirici ürünler ile birleştirildiği zaman BB krem etkisini sunacak hale gelir ve ideal bir cilt bakım ürünü olarak da karşımıza çıkar. Bu sınıf içerisinde çok yönlülük anlamında en mükemmel seçeneklerden birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz sanırım.

Eyeliner Düzeltme

Eyeliner uygulamalarında birçok kadın istemeden de olsa küçük hatalar yapabilir. Dolayısı ile Concealer sayesinde bu küçük hataları kapatmak da yine mümkün hale gelebilmektedir. Bölgeye hafif bir uygulama ile farkı bizzat görürsünüz.

Dudak Bazı

Ruj uygulamalarının gün boyu aynı görüntüyü koruyarak kalıcı olmasını istiyorsanız eğer Concealer, en iyi makyaj bazı ürünlerden birisi olarak da adından söz ettiriyor diyebiliriz.

CEVAP VER