Victoria’s Secret Mankenlerinden Sivilce ile Mücadele Etme Yolları

301 views

Bugün sizlerle birlikte sivilce ile mücadele etmenin yolları üzerinde duracak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bildiğimiz gibi kadınların en büyük sıkıntılarından birisi olarak dikkat çeken sivilceler, zaman içerisinde çok çok ciddi sıkıntıları beraberinde getiriyor ve görsel anlamda da problemler ortaya çıkarıyor.

Ünlü kadınların sivilce önemleri üzerinde duracağız. Bu ünlü kadınlar ise dünyanın en önemli markalarından birisi olan Victoria’s Secret melekleri. Dolayısı ile ortaya çıkarılan seçenekleri genel itibari ile yorumladığımız zaman daha mükemmel seçenekler ön plana çıkacak. Şimdi ünlü mankenlerin bu anlamda bizlere sunduğu yorumları sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Victoria’s Secret Meleklerinin Sivilce ile Mücadele Sırları

Dünyanın en ünlü mankenleri kuşkusuz. Tüm dünyanın gözü bu mankenlerde ki geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Victoria’s Secret Fashion Show, dünya genelinde gündemi belirledi. Hal böyle olunca yenilikçi seçenekler üzerinde de durmamız gerekiyor. Şimdi doğrudan ünlü modellerin sırları ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunacağız.

1# Sara Sampaio

Şovda siz farketmeseniz de kapattığımız pek çok sivilce oluyor. Dermatolojistim Dr. Orentreich’in mucize likitini kullanıyorum; Bir anti-inflamatuar gibi. Sürüyorum ve bir sonraki gün gitmiş oluyor.

2# Xiao Wen

Eğer gündüz ise; concealer kullanıyorum böylece kapatmışken sivilceyi de kurutmuş oluyorum. Akşam ise üzerine nemlendirici uyguluyorum. İşe yarıyor.

3# Cindy Bruna

Kil kullanıyorum. Tercihim L’Oreal Pure Clay Detox and Brighten Mask. Gerçekten sivilcelerin üzerine uygulandığında iyi geliyor.

4# Leomle Anderson

Söz konusu sivilceler olduğunda en iyisi hiç dokunmamak. Çoğu insan sıkmak için uğraşıyor ama yapılabilecek en iyi şey çay ağacı yağı temelli bir ürünü sivilcelerinize uygulamak. Bir sonraki gün en azından kızarıklığın dindiğini göreceksiniz.

5# Lais Ribeiro

Şov öncesinde çenemde bir sivilce çıkmaya başlamıştı. Şov öncesi gerginlikten dolayı çıktığına eminim. Yanımda her zaman tonla kağıt maske taşırım. Hello Kitty kağıt maskeler ışıldayan bir cilt için harika ancak işe yaramazsa; makyaj bir sonraki opsiyon oluyor.

6# Stella Maxwell

Mario Badescu Drying Lotion‘ın pembe olanını kullanıyorum. Gerçekten sorunlu bölgeyi dezenfekte ediyor ve işe yarıyor.

CEVAP VER