Victoria’s Secret Fashion Show Güzellik Sırları

247 views

Dünyanın heyecan ile beklediği ve takip ettiği Victoria’s Secret Fashion Show geçtiğimiz günlerde yapılan görkemli bir organizasyon ile gerçekleştirilerek herkesi çok ciddi anlamda etkisi altına almayı başardı. Organizasyonda birçok önemli detay dikkatleri çektiği gibi aynı zamanda güzellikleri ile de fark yaratan kadınlar çok fazla ön plandaydı.

Modellerin de birbirleri ile şıklık yarışı içerisine girdiği organizasyonda Adriana Lima, Bella Hadid, Alessandra Ambrosio gibi isimler muazzam güzellikleri ile geceye damga vuran isimler olarak da dikkatleri çektiler. Bazı önemli detaylar ile organizasyon kapsamında güzellik anlamında sizleri de çok ciddi anlamda aydınlatacak gibi görünüyor. Hemen bu konu üzerinde biraz daha derinlemesine duralım.

Victoria’s Secret Fashion Show Güzellik Detayları

Shangai’da gerçekleştirilen ve dünyanın dört bir yanından katılımcıları ile birlikte dünyanın en büyük organizasyonlarından birisi olan başaran bu moda haftasında ünlü mankenler ile alakalı olarak ön plana çıkan sırları siz değerli okuyucularımız için sunma yoluna gideceğiz.

1# Saç Modelleri

Birçok farklı manken farklı saç stillerini kullandı. Kimisi uzun saçları ile, kimisi kısa saçları ile dikkatleri çekti. Ancau bu önemli gecede saç stillerini incelediğimiz zaman özellikle dalgalı saç modellerinin çok ciddi anlamda ön plana çıktığını net bir şekilde söyleyebilme şansına sahip durumdayız.

2# Göz Makyajı

Göz makyajlarında kesinlikle abartıya kaçılmadı. Son derece sade, ilgi çekici ve bir o kadar da göz alıcı seçenekler üzerinde duruldu. Meleklere baktığınız zaman gözlerin daha fazla ön plana çıkarılmaya çalışıldığını net bir şekilde görebilme şansına da sahip olacaksınız.

3# Dudak

Dudak renklendirme konusunda da dünyaca ünlü makyaj sanatçısı Tom Pecheux, ten rengi modeller üzerinde durdu ve yüz güzelliğinin önüne geçmeyecek seçenekler ile melekleri çok daha fazla ön plana çıkarmayı başardı diyebiliriz sanırım.

Kısacası her anlamda güzelliklerle dolu bir organizasyonu kısa zaman önce geride bırakarak bu anlamda mükemmel tüyolar edinmeyi de başardık.

CEVAP VER