Hayat Kurtaracak 6 Güzellik Hilesi

244 views
Güzellik hileleri
Güzellik hileleri

Siz de hep acelesi olanlardansanız bu habere mutlaka bakmalısınız!

Bazen diğer tarafa attığınız bir tutam saç bile tüm görünüşünüzü değiştirmeye yeter! Eh, güzellik o kadar da zor elde edilebilen bir şey değil öyleyse? Sizler için pratik bir şekilde hayatınızı kolaylaştıracak 6 güzellik hilesini derledik! Lafı olmaz, rica ederiz!:)

Tel toka kullanımı!

Tel toka kullanımı
Tel toka kullanımı

Tel tokalarınızı düz kısmı altta kalacak şekilde kullanıyorsanız, yanlış yapıyorsunuz demektir. Bunu daha önce duymayanların çok şaşıracağına eminiz, ama bu tokaların doğru kullanımı tırtıklı tarafı altta kalacak şekildedir.

Üzülerek söylemek isteriz ki; daima kaybolan tel tokalar için henüz bir çare bulamadık, ama konu hakkındaki çalışmalarımız sürüyor!:)

Saç tebeşirleri!

Daha önce denediniz mi bilmiyoruz ama, bu tebeşirlere alışınca bırakabileceğinizi sanmıyoruz!

Boyadan ayırt etmek neredeyse imkansız, saçlarınızı biraz sertleştiriyor ama o kadar da olsun! Yıkadığınızda çıkacağı için, istediğiniz her renkten saçınıza zarar vermeden hevesinizi alabilirsiniz!

Kuru şampuanın gücü adına!

Dışarı çıkacaksınız ama saçınız yağlı olduğu için üşeniyor musunuz? Ya da saçınız yıkadıktan birkaç saat sonra bile yağlı gibi mi duruyor? O halde henüz kuru şampuanları keşfetmemişsiniz demektir. Tek yapmanız gereken saçınız sıkmak, işte hazırsınız!

İpucu: Bu şampuanları saçlarınız yağlı olmasa dahi kullanabilirsiniz, daha hacimli gözükmesini sağlayacaklar!

Saç bandı topuzu nasıl yapılır
Saç bandı topuzu nasıl yapılır

Kendi kendinizin kuaförü olun!

Saç bantlarınızı harika bir topuz yapmak için kullanabilirsiniz! Tek yapmanız gereken lastik kısmına saçlarınızı sarmak!

Biraz büyü yapmaya ne dersiniz?

Eğer saçlarınızı topladığınızda istediğiniz kadar uzun durmuyorsa küçük bir hileyle kuyruğun daha uzun durmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken saçınızı ikiye ayırıp, önce alttaki tutamı toplamak, sonra üstündekini!

Saç spreyi!

Saç spreyini doğrudan saçınıza sıkmak yerine önce elinize sıkıp sonra saçlarınıza uygulamanız daha güzel bir sonuç elde etmenizde yardımcı olacaktır!

CEVAP VER