Yeni trend saç renkleri

1.757 views
Yeni trend saç modelleri

Gün geçtikçe değişik saç modelleri trend olarak karışımıza çıkıyor. Bildiğimiz balyajlar, röfleler, gölgeler şimdiler de yerini stillere ve yeni renklere bırakmaktadır. Tamamen değişiklik yapılmaksızın saç üzerinde ufak oynamalar ile yeni akımlar yaratılabiliyor. İşte size son trend saç renkleri…

 

Trend Ombre saç

Ombre kelimesi Fransızca bir kelime olup, gölge anlamına gelmektedir. Bu saç modelinde temel amaç saçın üzerinde temelli değişiklik yapmadan uçlara doğru inildikçe renk değişikliği yapmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olmayan bu saç modeli yaklaşık 3-4 seneden beri hayatımızda olmasına rağmen bu senede trend olmaya devam ediyor.

Trend Ombre saç

Sombre saç modeli

Temelde Ombre ile aynı yapıda olan bu saç modeli, tek fark yaratarak geçişlerde daha yumuşak ve renk geçişlerinde 3 faklı ton kullanılmaktadır. Eğer saç renginiz koyu ile bu model size daha uygun olacaktır. Çünkü; koyu renk saça vereceğiniz bir kaç değişik ışıltı daha canlı bir görünüm sağlayacaktır.

Sombre saç modeli

Dip And Day Saç Modeli

Saç diplerinden ziyade uçları boyamak ve boyalı alanları tekrardan farklı renklere boyamak anlamına gelmektedir. Bu model Holywood yıldızları tarafından çokça kullanılmaktadır. Bu uygulama canlı renk olan mor, kırmızı, pembe gibi renklerde sıkça kullanılmaktadır.

Dip And Day Saç Modeli

CEVAP VER