İlham veren canlı saç modelleri

322 views
İlham veren canlı saç modelleri

Değişik ilham veren saç modelleri ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Sizde özel saç modelleri ile kusursuz görünmek istemez misiniz?

Küt Kesim Saç Modelleri

Rahatlıkla kullanabileceğiniz saç modelleri arasında küt saçlar gösterilmektedir. Trend görünümü sayesinde harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Düz Kesim Saç Modelleri

Yuvarlak yüz hattına sahip bayanların çoğunlukla tercih ettiği bu model, omuzlara doğru uzanarak şık bir görünüm sağlamaktadır.  Bu tarz saç kesimi ile kahkülleri küt keserek elmacık kemiklerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Omuz Kısmına İnen Katlı Kesimler

Keskin çene hatlarına sahip olmanın avantaja dönüştürmek ister misiniz? Bu saç kesimi ile çene hatlarınızı ön plana çıkararak göz doldurabilirsiniz. Geniş alına sahip bayanlara da uygun bu kesimde alın bölgenizdeki genişliği de daraltabilirsiniz.

Pixie Kesimli Saç Modelleri

Elmacık kemiklerini ve gözleri ön plana çıkartan bu modelde, sizde istediğiniz modele bürünebilirsiniz. Pixie saç kesimini hafif katlar ile desteklendiğinde yüz güzelliğinizin ortaya çıkardığı büyüleyici havaya sizde inanamayacaksınız.

Katlı Kesim Saçlar

Katlı kesim ile yüz hattınızı ortaya çıkartarak dolgun bir görünüme sahip olabilirsiniz. Göz hizasından kesime başlanması önerilen bu model sizi genç gösterecektir.

Dalgalı Saçlar

Yüz hattınızdaki kemiklere vurgu yapmak isteyenlerden misiniz? Uzun katlar ile desteklenen dalgalı saç kesimi tamda sizin aradığını tarz. Bu model de isteğe göre yandan ayrılan perçemlere kat vererek şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Kıvırcık Saçlar

Alnınızın geniş olduğunu düşünüyorsanız kıvırcık model tam da size göre. Bu model ile alın bölgenizi küçük gösterebilirsiniz. Bununla birlikte rahat bir kullanıma sahip olan bu saç kesimi yüz hattınızı da ortaya çıkartacaktır.

Kalp Yüz Şekline Uygun Görünümlü Dalgalı Saç Modeli

Kalp yüz şekline sahip iseniz omuzlarınızı saracak bir saç kesimine sahip olmalısınız. Uçlardan dalga vererek ışıltı katan bu modeli, iki yana açık perçemler ile destekleyebilirsiniz.

CEVAP VER