Selena Gomez’in Karakteristik Güzelliğinin Kanıtı

395 views

Dünyanın en güzel kadınlarından birisi olarak nitelendirilen Selena Gomez, genç yaşına rağmen dünya gündeminin vazgeçilmez isimlerinden birisi olarak da ciddi şekilde ön plana çıktı. Kısa zaman içerisinde gerek sanatçılık hayatı, gerek aşk hayatı ve gerekse moda trendleri alanında ön plana çıkması ile ciddi anlamda fark yaratan bir isim oldu.

Selena Gomez güzellik sırları ile alakalı olarak internet üzerinde çok fazla araştırma var. Yüzü, o kadar karakteristik bir yüz ki yapılacak ufak makyaj değişiklikleri ile inanılmaz bir güzelliğe erişiyor. Her döneme ait farklı bir güzelliği yüzünde taşıyabiliyor. İşte bu noktada yapılan bir çalışma sonrasında Selena Gomez’in birbirinden farklı halleri.

Selena Gomez ile Güzelliğin Farklı Halleri

Saç ve makyaj bir insanı ne kadar değiştirebilir? İşte bu sorunun yanıtının vücut bulmuş hali Selena Gomez diyebiliriz sanırım. Yukarıdaki resimde adeta liseli bir kız edasına bürünen Gomez, bakışları ile dahi gerçek anlamda fark yaratan bir yüz yapısına sahip. Diğer bir seçenek ise 60’lı yıllara dayanan mükemmel bir makyaj örneği.

İki fotoğraf arasındaki farklılıkları sayın desek, sanıyorum ki birçok farklı madde yorum kısmından bizlere iletilebilir. Yine de iletmenizi önemle rica ediyoruz. Birçok farklı görüntüye sahip olan Selena Gomez, güzellik sırları ile alakalı yakın zaman içerisinde blog oluşturacağını resmen açıkladı. Genç kızlar için bilhassa büyük bir müjde diyebiliriz sanırım.

Çok karakteristik bir yüz, mükemmel bir güzellik.Yukarıdaki resim galerisinde de görebileceğiniz üzere her anlamda insanları etkileyebilecek ve birkaç makyaj tekniği ile mükemmel bir görünüme kavuşan harika ötesi bir kişilik. Güzellik sırrı ise tamamen bakımlı olmak. Aşırı makyajdan ve kalitesiz malzemelerden kaçınarak hareket etmek.

Sinema dünyasında da son dönemde birkaç farklı projeden teklif alan ve sektöre giriş yapacak olan Selena Gomez, gelecek dönemde birçok farklı film projesinde karşımıza çıkacak. Müzik hayatındaki hareketliliği bir kenara. Sinema dünyasında da eşsiz bir performansa ulaşacak gibi görünüyor.

CEVAP VER