Esmer bayanlar hangi saç rengini kullanmalı

2.495 views
Esmer bayanlar hangi saç rengi daha çok yakışır

Esmer bir tene sahip iseniz yapacağınız saç rengi tercihi ile farklı hava katabileceğiniz gibi yanlış tercih yaparak donuk, mat bir görünümde sergileyebilirsiniz. Bu nedenle kullanacağınız saç rengi çok önemlidir. Örneğin; Kızıl saç rengi esmer bayanlar da istenilen etkiyi göstermez. Aynı zamanda sarının açık tonları da esmer de alımlı bir etki yaratmaz. Ama bu sarı saçın esmer bayanlarda güzel görünüm sağlamadığı anlamına gelmez. Sarının koyu tonları esmer bayanlar için güzel bir tercih olacaktır.

İşte size esmer bayanlara uygun duru ve şık bir görünüm sağlayacak saç tonları…

  • Karamel Kahve tonu

Özellikle yaz aylarında favori olan karamel kahve tonu saç renkleri diğer aylarda da güzel bir görünüm sağlayacaktır. Tercihe göre karamel ışıltı verecek balyajlar ile daha güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Karamel Kahve tonu

  • Fındık Kabuğu Tonu

Bu saç tonu son 5 yılda favori olduğu gibi yine bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Esmer bayanların tercihi olmaya devam eden bu saç rengi doğallıkta ve durulukta göz doldurmaya devam ediyor.

Fındık Kabuğu Tonu

 

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: En dikkat çekici fındık kabuğu saç modelleri

  • Sıcak Çikolata Tonu

Bu saç rengi ünlülerin sıkça tercih ettiği bir tondur. Teninize doğallık katarak güneşte ışıltı veren bu ton sizi gözde yapacaktır.

Sıcak Çikolata Tonu

  • Mocha Rengi

Sade bir kahve tonu olan bu saç rengi saçınızda altın ışıltıları vermektedir. Ombre ile uyumlu olarak da kullanabileceğiniz bu model de tercih edilebilir.

Mocha Rengi

  • Kumral Saç Tonu

Bir çok kadının sade ve doğal görünmek için tercih ettiği saç tonu bu renktir. Renk cümbüşünün olmadığı kumral tonları esmer tenli ve beyaz tenli bayanlar için vazgeçilmez hale gelmiştir.

Kumral Saç Tonu

Size şunu da söylemem gerekir ki her saç rengi başkasında durduğu gibi sizde durmaz. Önemli olan size uygun saç rengini bulabilmenizdir.

CEVAP VER