Saçınızı ayırdığınız taraf karakterinizi ortaya çıkarıyor

819 views
Saçınızı ayırdığınız taraf karakterinizi ortaya çıkarıyor

Saçınızı ayırdığınız taraf karakterinizi ortaya çıkardığını biliyor muydunuz?

Herkes saçını sağdan, soldan veya ortadan ayırarak karakterinizi ortaya çıkardığınızı biliyor muydunuz? Saçınızı hangi yöne ayırdığınızı aşağıdaki resimlerden seçin, bakalım saç şekliniz sizin hakkınızda neler belirtiyor?

A) Korkusuz ve sonucunu düşünmeyen

Sola doğru saçını yatıranlar tehlikeyi ve risk almayı seviyorlar. Hiçbir şeyden korkmayan tam bir heyecan tutkunusunuz. Ama sonuçları düşünmeden hareket ediyorsunuz. Bu da aldığınız risklerin her zaman iyi sonuçlanmamasına neden olmaktadır. Ön görüşünüzü biraz daha güçlendirmelisiniz.

Korkusuz ve sonucunu düşünmeyen

 

Bu haberimizi de inceleyebilirsiniz: Yeni Trend Saç Renkleri

 

B)Net ve sakin bir yapıya sahip

Saçınızı ortadan ayıranlardan iseniz sizi hayatta rahatsız edecek hiç bir şey yoktur. Çok rahat bir yapıya sahipsiniz. Başkalarının hakkınızda ne düşündüğünün hiçbir önemi yoktur, çünkü sizin fikirleriniz zaten nettir. Sakinliğiniz her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Fakat bu huyunuzu bilenler suistimal etmeye çalışacaklar, dikkatli olun…

Net ve sakin bir yapıya sahip

 

Bu haberimizi de inceleyebilirsiniz: Ofise Özel Saç Modelleri

 

C) Geleneksel ve şefkatli

Saçınızı eğer sağa doğru ayıranlardan iseniz şefkat timsali ve yufka yüreklisiniz. İnsanlar bu huyunuzdan dolayı dertlerini rahatlıkla sizinle paylaşabiliyor. Kurallar sizin için çok önemli ve uyulması gereklidir. Standartları seven aşırılıkların size göre olmadığını düşünürsünüz. Sizin olaylar karşısında tavrınız ve duruşunuz her zaman bellidir. Arkadaşlarınıza bir anne yada baba misali dinleyerek sürekli öğütler verirsiniz. Fakat bu duyarlılığınızdan yararlanmalarına izin vermeyin.

Geleneksel ve şefkatli

CEVAP VER