Göğüs Büyütme Operasyonu Hakkında Bilinmeyenler

225 views

Ülkemiz kadınlarının çözüm aradığı en ciddi sorunlardan birisi olarak karşımıza çıkan göğüs büyütme, zaman içerisinde estetik cerrahi imkanlarının gelişmesi ile birlikte çok çok daha geniş kitlelerce tercih edilen önemli bir sınıf haline geldi. Nitekim göğüs, kadınların dış görünüşte en çok önem vermeye başladığı organlar arasında yer alıyor. Bu, kimi zaman erkekleri etkilemek için dahi olabiliyor.

Estetik cerrahi uzmanları, günümüzde göğüs büyütme işlemlerinin en doğal haline geldiğini yineliyor. Özellikle silikon uygulamaların zaman içerisinde tarihe karışması ve doğal göğüs büyütme yöntemleri, beraberinde kadınlar için çok çok iyi bir estetik alternatif haline geldi. Peki merak ettiğiniz sorulara yanıt almak ister misiniz? Hemen üzerinde duralım.

Göğüs Büyütme Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Tabi ki operasyon ile alakalı merak edilen sorular öncelikli ve bu nokta üzerinden hareket ile sizleri bilgilendirmek en büyük amaçlarınızdan birisi. Göğüs büyütme operasyonu hakkında merak edilenler aşağıdaki gibidir.

#1 Göğüs Büyütme Operasyonu Nasıl Yapılır?

  1. Meme büyütme operasyonu genel itibari ile koltuk altı, meme başı, meme altı ve göbek kısmından 4 ayrı bölge kullanılarak gerçekleştirilebilir.
  2. Göğüs büyütme operasyonunda vücudunuz için en uygun şekilde doğal göğüs hazırlanarak yerleştirilir. Eskiden olduğu gibi silikon patlaması gibi sorularda fazla yaşanmaz.
  3. Göğüs büyütme operasyonu, uygulanan göğüsün durumu ve hazırlanan doğal göğüs protitipinin büyüklüğüne farklı olarak değişim gösterir.
  4. En uygun bölge seçilerek bölgede cerrahi müdahale ile bir kesi açılır ve sonrasında göğüs kısmına en uygun şekilde yerleşim sağlanarak tekrar dikiş yöntemi ile kapatılır.

#2 Göğüs Büyütme Operasyonu Sonrası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  1. Operasyon kesinlikle ağrılı ve acılı bir operasyon değildir. Anestezik yöntemler kullanılarak uyuşturulmuş vaziyette uygulanır.
  2. Operasyon sonrasına gündelik yaşamınıza devam edebilirsiniz. Ancak yine de göğüs kısmı ve dikiş kısmı mutlak surette korunmalıdır.
  3. Belirli aralıklar ile estetik uzmanınız tarafından kontrol edilmenizde yarar olacaktır.

Göğüs büyütme fiyatları, genel itibari ile kişiden kişiye değişim gösterir. Bu neden dolayısı ile net bir bilgi vermek çok mümkün olmamak ile birlikte estetik cerrahi uzmanlarına bizzat muayene olarak fiyat almak çok daha akıllıca olacaktır.

CEVAP VER