Hayatımızı Ciddi Anlamda Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar

167 views

Bugün sizlerle birlikte hayatı kolaylaştıran mobil uygulamalar hakkında bilgi sahibi olacağız. Gün içerisinde hayatımızda birçok farklı seçeneğe ihtiyaç duyarız. Teknolojiye ihtiyaç duyduğumuz hemen her noktada artık akıllı telefonlarımız bizlere en iyi seçenekleri sunarak bu anlamda ciddi şekilde farklılık sunuyor diyebiliriz sanırım.

Mobil yazılım şirketlerinin zaman içerisinde farklılık yaratması ve sürekli daha iyiyi daha pratik şekilde geliştirme çabaları bizler için yine mükemmel imkanlar sundu. Bu imkanları nasıl değerlendireceğini bilmeyen birçok kişi mevcut ve bizlerde sizler için çok ciddi anlamda hayati önem taşıyacak uygulamalar listesini derledik.

Hayatı Kolaylaştıracak Mobil Uygulamalar Listesi

Bu anlamda bilmediğiniz birçok farklı uygulama söz konusu olabilir. Hal böyle olunca merak ettiğiniz tüm konular hakkında sizlere bilgiler sunacak ve fikir edinmenizi sağlayacağız. Aşağıdaki uygulamaları daha yakından inceleyebilirsiniz.

1# Zomato (Mekan Önerileri)

Zomato, mekan tercihleriniz ile alakalı olarak sizler için en ideal ve en kaliteli uygulamalardan birisi olacak. Zomato, insanların mekan puanlayabildikleri ve yorumlayabildikleri mükemmel ötesi bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

2# WomanLog (Kadınlara Özel Takvim)

Kadınlar için geliştirilmiş mükemmel bir uygulama. WomanLog, doğurganlık ya da regl dönemlerinizi takip edebileceğiniz sizler için son derece özel diyebileceğimiz mükemmel bir uygulama olarak da dikkatleri çekiyor.

3# Dropbox (Veri Depolama)

Dropbox, dünya genelinde en çok ilgi gören bulut depolama hafızası olarak dikkatleri çekiyor. Tüm verilerinizi bu depoda yedekleyerek dilediğiniz her yerden ve her cihazdan internet yardımı ile sorunsuz bir şekilde kullanabilme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın.

4# Google Maps (Her Yere Doğru Şekilde Varın)

Google Haritalar uygulaması sayesinde kısa zaman içerisinde istediğiniz tüm lokasyonlara en doğru yoldan en kısa süre içerisinde ulaşacaksınız. Görüp görebileceğiniz en kaliteli dijital navigasyon uygulamaları arasında yer alıyor demek de mümkün.

5# Lugatım (Kelimeler ile Dans Edin)

Kelimeleri seven ve eski kelimelere çok daha fazla aşina olan tüm kadınlar için Lugatım uygulaması mükemmel seçenekler sunuyor. Kelimeler ile raks etmek isteyen tüm kadınlar için olmazsa olmazlardan birisi.

CEVAP VER