Rihanna Diamond Ball Organizasyonuna Yıldız Yağmuru

319 views

Organizasyonlar ile alakalı olarak ülkemiz genelinde haberler ciddi anlamda fazla takip ediliyor. Diamond Ball, kısa süre içerisinde her yıl uygulanan ve popüler seçenekler sunan organizasyonlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Rihanna, aslında bu organizasyonun mimari ve her sene alışkanlık haline getirerek kısa bir zaman dilimi içerisinde yarattığı muazzam fark.

Rihanna, her sene bu organizasyonu bir kuruluşa yardım toplamak amacı ile düzenliyor ve yine her sene çok ciddi anlamda ünlü akımına uğrayan farklı bir seçeneği siz değerli okuyuculara sunma şansını bizlere veriyor. Hem bağış, hem büyük bir organizasyon kapsamında da mükemmel seçenekler sizlere sunuluyor.

Diamond Ball Kırmızı Halısı Büyüledi

İsmi biraz farklı da olsa organizasyona katılan birçok ünlü kadının büyüleyici güzelliği, moda anlamında da bizlere üzerinde durulacak çok fazla seçenek sunuyor. Şimdi sizlere organizasyon kapsamında gördüğümüz birçok ünlü ismin şıklıkları hakkında fikirler sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Daha fazlası için sitemizi günlük olarak ziyaret edebilir ve her konuda en iyi seçeneklere ulaşabilirsiniz.

1-) Rihanna

Siyah mini elbisesi ve arkasındaki uzun saten güpürü ile tamamen siyahlara bürünerek muazzam bir konsepti bizlere sunan Rihanna, duru güzelliği ve şıklığı ile organizasyonda en çok fark yaratan isimlerden birisi oldu.

2-) Emily Ratajkowski

Vücudunu tamamen satan uzun ve dekolte elbisesi ile yine siyah renklerin mükemmel seçeneklerinden birisi bizlere sunan ünlü model, organizasyonun en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

3-) Megan Williams

Derin dekolte uzun, boydan bir elbise ile şıklığı baştan sona ön plana çıkarmış diyebiliriz. Siyah renklerin cümbüşünde yine en çok fark yaratan isimlerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

4-) Martha Hunt

Onca siyah rengin arasında mor elbisesi ile ciddi anlamda fark yaratan Martha Hunt, vücudunu tamamen saran son derece zarif ve bir o kadar da göz alıcı elbisesi ile gecenin en çok fark yaratan isimlerinin başında geldi diyebiliriz.

CEVAP VER