Cinsel Fanteziler İlişkiye Yeni Bir Soluk Getiriyor

305 views

Bildiğimiz gibi cinsel ilişki, her ne olursa olsun kadın ve erkek arasındaki çekimin en önemli sonuçlarından birisidir. Türkiye’de özellikle cinsellik nedeni ile ilişkilerin bitme ya da daha da sağlamlaşma oranı fazla. Kadınlar ve erkekler, ilişkide sevgiden daha çok cinsel performansa dayalı bazı seçenekleri değerlendirmek istiyor.

Cinsel fanteziler, uzman araştırmalarının da kanıtladığı sonuçlara göre ikili ilişkilerin olmazsa olmazlarından birisi haline geldi. Türkiye genelinde insanların internet üzerinde cinselliğe dayalı fazla arama yapmaları da aslında bu durumun ciddiyetini bizlere en iyi şekilde kanıtlayan unsurların başında geliyor demek yanlış olmaz sanırım. Şimdi birkaç madde ile bu konu üzerinde duracağız.

Cinsel Fantezileri Denemekten Kaçmayın

Karşılıklı cinsel zevkin doruklarına çıkıyor olmak aslında cinselliğin en önemli unsurlarından birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz sanırım. Genel itibari ile daha büyük heyecanlar, daha büyük zevk ve daha büyük tutku anlamına geliyor. Uzmanlar, bu anlamda cinsel ilişkiye girme eğilimi içerisinde olan tüm çiftleri de çekinmemeleri konusunda sürekli olarak uyarma yoluna gidiyor.

#1 Bireysel Düşünmeyin, Karşılıklı Haz için Odaklanın

Ne olursa olsun cinsel ilişkilerde bireysel düşünmeyin. Bu durum zaman içerisinde ilişkinizin çatırdamasına dahi neden olabilir. Karşılıklı haz ve ereksiyon için doğru adımları atın ve birbirinizin mutluluğunu kollayın.

2# Zoru Deneyip Felakete Uğramayın

Ne olursa olsun cinsel ilişkide zoru başarmaya çalışmayın. Sağlık açısından zararlı olabileceği gibi zaman içerisinde cinsel performans açısından da çok ciddi anlamda sıkıntı yaratacak ve sizlerin de istikrar sorunu yaşamanıza neden olacaktır.

3# Sıradan Olmayın, Yeniliklere Açık Olun

Kamasutra bu anlamda en iyi kaynaklardan birisi olarak nitelendirilebilir. İlişkide monotonluk ve sürekli aynı şeyleri tekrar etmek sureti ile denemeye çalışmak zaman içerisinde cinsel ilişkiyi dahi ciddi anlamda sıradan hale getirebilir. Sıradanlık, ilişkilerde en tehlikeli durumlardan birisidir ve her ne olursa olsun dikkat ile üzerinde durulması gerekir.

Kısacası kendiniz için en iyi olanı yine siz daha iyi bileceksiniz. Bu neden dolayısı ile dikkatli olmak ve buna göre adım atmak önemlidir.

CEVAP VER