Cinsellikte Erken Boşalma Sorunu için Çözümler

409 views

Erkekler için en ciddi cinsel sağlık sorunları arasında gösterebileceğimiz erken boşalma, kadınların da psikolojik açıdan çok ciddi bir şekilde sıkıntı yaşamasına neden olan etkenler arasında diyebiliriz sanırım. İlişkinin en heyecan verici noktasında erkeğin boşalması, kadının olaya bakışını dahi çok ciddi anlamda sıkıntıya sokar ve bu da büyük problem.

Ereksiyon sorunu, büyük bir problemdir. İlişkiyi ilerleyen süreçte çok ciddi anlamda sıkıntıya sokan ve hatta bazı ilişkilerin bitmesine dahi neden olacak ciddiyete sahip bu sağlık sorunu ile doğru şekilde mücadele etmek çok önemlidir. Önem derecesi son derece yüksek bu madde üzerinde durmamız gerekiyor.

Erken Boşalma Nasıl Olur? Ana Detayları Nelerdir?

Erkek penisinin üst kısmı, genellikle ilişki sırasında hassasiyete en duyarlı kısımdır. Dolayısı ile bu bölgede oluşabilecek bir temas, erken boşalmayı da beraberinde getirir. Erkeğin bu denli hassas olmasında birkaç önemli madde vardır;

  1. Uzun süredir cinsel ilişki yaşamama
  2. Penis bölgesindeki temas hassasiyeti
  3. Uzun süredir boşalmama ve biriken meni
  4. Cinsel istikrarsızlık

Bu noktada en önemli hususlardan birisi de bu maddelerdir. Erkeğin sürekli cinsel ilişkiye girmiyor olması beraberinde problem yaratır. Bu noktada çözüm önerilerimizi de sizlere sunmak istiyoruz.

Erken Boşalma Sorununa Çözümler

Çok fazla seçenek üzerinde durabiliriz. Çok fazla detay üzerinde durmak gerekiyor ancak genel itibari ile zaten birçok kesim tarafından bilinen seçenekleri sizlere sunmak ve fikir edinmenizi sağlamak amacı içerisindeyiz.

Geciktirici Sprey

Erkekler için en ideal çözümlerden birisidir. Genel olarak baktığımız zaman geciktirici spreyler, cinsel organın uç noktasına alt ve üst noktalardan sıkıldığı zaman hafif uyuşma etkisi yaratır ve temas hazzını biraz daha hissetmediğinizden cinsel ilişki çok daha uzun sürecektir.

Geciktirici Etkili Prezervatif

Yine sprey gibi uyuşturma etkisine sahip olan bu ürünler, hem boşalma durumunda tehlikeyi engelliyor hem de hissi biraz azaltarak daha uzun süre cinsel ilişki yaşamanıza yardımcı oluyor.

Ereksiyon Geciktirici Ürünler

Tabi ki doğrudan bu gibi ürünler olduğu gibi cinsel performans destekleyici ürünler de çok etkilidir. kaliteli ve kendini kanıtlamış markaların ürünlerini bu anlamda tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER