En etkili 5 zayıflama çayı!

912 views

Düzenli olarak kullanıldığında etkisini hızla bir şekilde gösteren en iyi 5 zayıflama çayı. Bu 5 çayın her biri, açlık hissini kontrol altına almaktan kalori yakmayı hızlandırmaya kadar kendine has çeşitli mucizevi faydaya sahip. Aynı zamanda diyabet ve kalp sağlığı açısından da oldukça yardımcı ürünlerdir. Tek yapılması gereken günde 3-4 fincan ile sınırlı bu çaylardan tüketmeniz.

1- Rooibos çayı: Açlık hissini dindirir

Roobios çayı, Güney Afrika yetişen kızıl çalı bitkisinin yaprakları kurutularak elde edilir. Aspalathin adı verilen destekleyici bir çay, açlık hissine ve yağ depolanmaya neden olan hormonlarının etkin alanlarını düşürerek az yağ depolanmasını sağlamaktadır.

1- Rooibos çayı: Açlık hissini dindirir

2- Oolong çayı : Kilo verdirir

Çin dilinde siyah ejderha diye adlandırılan oolong çayı kilo vermenize yardımcı olarak metabolizmayı hızlandırıcı bir özelliği vardır. Aynı zamanda yağ yakmanıza da yardımcı olmaktadır. Uzmanların yaptığı araştırmaya göre 6 haftada düzenli olarak oolong çayı tüketen insanların 3 kilo verdiği gözlemlenmiştir. Aynı zamanda gergin bir durumda iseniz çayı tüketmek sizi rahatlatacaktır.

2- Oolong çayı : Kilo verdirir

3- Yeşil çay: Yağları parçalıyor

12 haftalık bir gözlemden sonra gün içerisinde 4-5 fincan yeşil çay tüketen insanlar insanlar düzenli spor yapanlara kıyasla yaklaşık 1 kilo daha fazla kilo verdikleri tespit edilmiştir. Spordan önce içilecek bir bardak yeşil çay karaciğerdeki yağlanmayı da en aza indirmektedir.

3- Yeşil çay: Yağları parçalıyor

4- Nane çayı: Tokluk hissi verir

Bu çay ile yayınlanan makaleler de çayı tüketen kişilerin açlık hissi yaşamadıklarını gün aşırı içilen 4-5 bardak nane çayı ile 2 kilo kadar verdikleri tespit edilmiştir.

4- Nane çayı: Tokluk hissi verir

5- Beyaz çay: Yağ yakmanıza yardımcı olmaktadır

Vücutta biriken yağ hücrelerinin doğal yollarla yakılmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda diğer çaylara nazaran antioksidan özelliği daha fazladır. Bu çay diyet konusunda size en iyi sonuç verebilecek mineral bakımından zengin bir çaydır.

5- Beyaz çay: Yağ yakmanıza yardımcı olmaktadır

 

3 temel hareketle hızlı göbek eritme!

CEVAP VER