İsminizdeki sırlar ! İsminiz karakterinizi etkiliyor

441 views
İsminizdeki sırlar ! İsminiz karakterinizi etkiliyor

Aydınlar derki bir çocuk dünyaya gelmeden ismi kulağına fısıldanır. Peki kulağa fısıldanan isim mi bize konuyor ? İşte size bir numeroloğun kendi çocuğuna isim koyarken izlediği yol ile soruyu cevaplandıracağız…

Yeni Dünyaya gelen bebeğin ismi nasıl belirlenir?

Bir anne kız çocuğu için doğmadan bir kaç birden düşünmektedir. Yeni doğum servisinde kızına ilk düşündüğü isimle sesleniyor tepki vermiyor. İkinci düşündüğü isimle seslendiğinde bebek anneye gülümsüyor. Bu duruma hastane çalışanları da şahittir.

Seminerlerde çocuğunuza doğmadan isim koymamayı, bebeği kucağına aldıktan sonra ismini kulağına fısıldamalarının çok iyi bir fikir olduğunu belirtmektedir. Büyüklerin veya yaşatmak istediklerinin isimlerini koymalarını anlamsız bulan numerolok her bebeğin kendi ismini seçerek dünyaya geldiğini belirtmektedir. Peki sizin ismini nasıl verildi?

İsminiz sizi siz yapan özellikleri barındırıyor

Şimdi size isminizdeki sırlar konusundan bahsedeceğim. İsimler doğum tarihinizin gösterdiği bir çok yeteneği kullanmanıza olanak sağlıyor. İsminizi bir frekans olduğunu söyleyerek, bu frekans ile kendinize iyi yada kötü diye bildiğiniz bir çok şeyi çekebiliyorsunuz. Bu frekansın içerisinde isminiz ve doğum tarihiniz yer almaktadır. İsminiz yeteneklerinizi kullanmak için enerji alanı sunar. İsminiz kendinizi nasıl göstereceğinizi bunu hangi yöntemlerle yapacağınızı belirtmektedir.

Kimi insanların her bir parmağında farklı marifetler vardır ama o bunların hiçbirisini kullanmaz. Herkes onun o yeteneklerinden faydalanırken kendisi bu fırsatları değerlendiremez. Bu kişilerde isim sayıları Yaşam Kodu sayılarından daha yüksek olmaktadır.

Bazı insanlarda ise tam tersine yetenekleri ile yaptığı iş birbirine uymaz. Örneğin; Satıştan iyi anlayan birisine muhasebe işi var çalışmak ister misin gibi teklifler gitmesi gibi. Kişi yeni şeyler öğrenerek kendi fırsatlarını ya kullanır yada kullanamaz. Bu kişilerin İsim sayıları Yaşam Kodu sayılarından çok küçük olduğundandır.

Bazı insanlar için ise durum çok iyidir. Yeteneklerini gösterecek fırsatları kolayca bulurlar yada kendileri o ortamı oluştururlar. Bu kişilerin ise İsim sayıları Yaşam Kodu sayılarına eşit ya da çok yakındır.

Bunların hepsinin isminizle doğrudan bağlantılı olduğuna inanmak zor gelebilir. Ama bu sistem böyle işlemektedir.

 

İsim sayısı hesaplama

İsim sayısı hesaplarken aşağıdaki örnekte olduğu gibi harflerin sayısal karşılıklarını yazınız. Aşağıdaki örneği inceleyerek kendi isim sayınız hesaplayınız.
İsim sayısı hesaplama

 

Örnek Hesaplama 1

Örnek Hesaplama 1

İsminizin sayısını çıkardıktan sonra toplamını alınız. Aşağıda Selim IŞIK için hazırlanmış örneği inceleyeceğiz.

Tümünün toplamı 2 basamaklı sayı olacak ve bu sayının toplamı 11 ya da 22 değilse, toplamı içerisinde birbiri ile toplamaya devam ederek sadeleştirmeye devam ediyoruz. Bu örnekte toplam sayı 40 çıkmıştı. 4 ve 0 toplayarak sadeleştiriyoruz.

Kader/ İsim Sayısı = 4 + 6 + 6 + 3 + 7 + 2 + 5 + 2 + 5 = 40
= 4 + 0 = 4

Bulduğunuz sayı 11 yada 22 değil ise sadeleştirmeden devam ediyoruz. Bu sayılar numerolojide özel sayılardır ancak 11 sayısının toplamının 2, 22 sayısının toplamı da 4 yapacağından 2 ve 4’ün de açıklamaları okunmalıdır.

 

Örnek Hesaplama 2

Örnek Hesaplama 2 isiminizdeki sırlar

Kader/ İsim Sayısı = 6 + 7 + 3 + 8 + 7 + 6 + 1 + 2 + 2 + 6 + 8 = 56
= 5 + 6
= 11 ( Özel sayı olduğundan sadeleştirmiyoruz)

Peki bu hesaplamalar ne işe yarıyor bir de açıklamalarına bakalım…

İSİM SAYISI 1 (BİR) : Liderlik özelliklerine sahip, yaratıcı, iş bitirme potansiyeli yüksek ve özgüvenli.
İSİM SAYISI 2 (İKİ) : Politik, organizasyon işlerinden anlayan, insanların halini anlayan, yardımsever.
İSİM SAYISI 3 (ÜÇ) : Yaratıcı özellikleri olan, sanatsal yönü ağır basan, eğlenceli ve kelimeleri etkili kullanan, hayat dolu.

İSİM SAYISI 4 (DÖRT) : İyi bir yönetici ve organizatör, pratik ve sistem adamı, ikna etmeyi bilen kişi.

İSİM SAYISI 5 (BEŞ) : Matematiksel düşünen, iletişim gücü yüksek, mizah yönü kuvvetli ve özgürlüğüne düşkün.

İSİM SAYISI 6 (ALTI) : Sorumluluk kaçmayan, zarif, sorumluluk sahibi, arabucu, uyumlu, yardımsever, estetik değerli kuvvetli.

İSİM SAYISI 7 (YEDİ) : Yaşamın sırlarını araştıran, bilge, matematiksel, bilimsel, dinsel ve okült konuları ile ilgili kişi.

İSİM SAYISI 8 (SEKİZ) : Yönetme becerisine sahip, mali işlerde düzenli, organizasyon yapan, gerçekçi, deneyimli ve verimli çalışan.

İSİM SAYISI 9 (DOKUZ) : Başkalarına yardım etmeyi seven, sorun çözücü, bazen gizli kalsa da sanatsal yetenekleri olan.

İSİM SAYISI 11 (ONBİR) : Yol göstermeyi seven, aydınlatıcı, zeki, profesyonel iş bitirici.

İSİM SAYISI 22 (YİRMİİKİ) : Büyük düşünce sahibi, iş bitirici, düzen kurucu, yeniliğe açık, farkındalığı yüksek.

 

 

CEVAP VER