Selim Yuhay’dan Ev Dekorasyonu Önerileri

425 views
Selim Yuhay Dekorasyon Önerileri
Selim Yuhay Dekorasyon Önerileri

Evim Şahane gibi programlar ile ülkemizin en ünlü mimarlarından birisi olan Selim Yuhay, kısa zaman içerisinde ülkemiz genelindeki ev dekorasyon trendleri konusunda en belirleyici isimlerden birisi olarak ön plana çıktı. Hal böyle olunca çok kısa bir zaman dilimi içerisinde popüler hale geldi ve önerileri de insanlar için son derece ilgi çekici bir hal aldı demek yanlış olmaz sanırım.

Selim Yuhay’dan dekorasyon önerileri ile alakalı olarak uzun bir araştırma yaptık. Programlar kapsamında evlerde kullanmış olduğu çizgileri inceledik. Tercih ettiği renklerden kullanmış olduğu aksesuarlara varana kadar mükemmel bir yazı dizisi ile sizlerin karşısına çıkmak istiyorduk. Şimdi konunun detaylarına girelim.

Selim Yuhay Dekorasyon Fikirleri

Selim Yuhay, özellikle dekorasyon sektöründe kısa zaman içerisinde bir marka haline geldi. Bu anlamda sizlere birkaç öneri sunacak ve fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Evinizde daha modern esintiler için bu seçenekler çok ideal olacak.

1-) Pembe, Mavi ve Beyaz Renkler Huzur Veriyor

Evinizi dekore ederken renklerin çok büyük önem arz ettiğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Pembe, mavi ve beyaz renklerin birbiri ile mükemmel kombini, psikolojik olarak da huzur vereceği gibi görsel anlamda tatmin edecek.

2-) Karmaşadan Uzaklaşın, Az Eşya ile Harikalar Yaratın

Mimarımıza göre karmaşık ev dekorasyonu, fazla eşya her zaman için en ciddi sıkıntılardan birisi. Günün karmaşası, evin karmaşası ile birleşmemeli. Bu neden dolayısı ile az eşya ile harikalar yaratabilirsiniz. Feng-Shui dekorasyonu felsefesi mutlaka benimsenmeli.

3-) Aksesuarlar, Duvar Tabloları Olmazsa Olmaz

Her ev için duvardaki tablolar, komodin üzerindeki aksesuarlar ya da ufak çizgiler çok önemlidir. Kendim de dekorasyon anlamında bu tarz ürünleri olmazsa olmaz kullanırım. Bu neden dolayısı ile evin konseptine uygun görünüme sahip materyaller kullanın.

Selim Yuhay Dekorasyon Önerileri
Selim Yuhay Dekorasyon Önerileri

Evinizde ışığı yakalamanız çok önemlidir. Attığınız her adımın ilerleyen süreçte sizlere çok daha farklı geri dönüşleri olabilir. Bu nedenle acele etmeden sakin bir şekilde yaklaşmalı, heyecana kapılmadan ne alacağınızı bilerek en iyisini yapabilirsiniz.

CEVAP VER