Sevgililer günü için nasıl giyinilmeli

302 views
Sevgililer günü için nasıl giyinilmeli

Hayatın en özel zamanlarından biridir sevgililer günü. Sevdiğiniz kişi tarafından hediyeye boğulmak yada küçük sürprizler ile heyecanın doruğa çıktığı zamanlardan biridir. Belkide hayatınızın dönüm noktası olan evlenme teklifini bile alabilirsiniz.

Bu kadar özel bir günde hazırlıksız yakalanmak istemezsiniz. Sizde ufak kombineler ile özgüveninizi yerine getirebilir günü daha mutlu geçirebilirsiniz. Onun sevdiği koku yada onun sevdiği elbise ile erkeğinizi mutlu edebilirsiniz.

Erkeğinizi büyülemek için abartı elbiselere yada makyajlara gerek yok. Emin olun bir erkek kokunuzu bastıracak bir parfüm yada teninizi hissetmenize engel bir makyaj olsun istemez. Bu nedenle yılın modası olan doğallıktan şaşmayın.

sevgililer gününde abartı makyaj yapmayın

Sevgililer gününe hazırlanmak için ilk yapmanız gereken şey cilt bakımı olmalı. Pürüzsüz bir ten, yumuşacık bir el ve en önemlisi ışıl ışıl bir cilt olmalıdır. Sonrasında göze hitap eden bir saç modeli ve ona uygun bir elbise olmalı.

sevgililer gününde cilt bakımı önemli

 

Elbise seçiminde nerede dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri de gideceğiniz mekan. Eğer şık  bir otelde olacaksanız, biraz gösterişli bir elbise tercih edilmelidir. Elbisenin üzerinde minik taşlarda olursa nokta atışı olacaktır.

dışarıda sevgililer günü

Dışarı çıkmak yerine baş başa kalabileceğiniz bir gece de olsa şıklığınızdan taviz vermemelisiniz. Baş başa kalacaksanız işin içine birazda cazibe katmalısınız. Transparan ve dozunda kullanacağınız dekolteli bir elbise ile doğru tercih yapmış olacaksınız.

baş başa sevgililer günü

Gecenin rengi her ne kadar klasik olsa da kırmızıdır. Cazibesi ve göz alıcılığı ile kendini gösteren kırmızı bir elbise geçerli bir seçim olacaktır. Boyuna takılan ufak bir aksesuar ve dudağa sürülen kırmızı bir ruj sizi gecenin yıldızı yapacaktır. Abartıdan kaçılacak tarza topuklu bir ayakkabı size öz güven verecektir. Bu kombineye uygun saç modeli sizin seçiminize kalmıştır. Ama yüzünüzü ön plana çıkaracak bir model tercih edeceğinizden şüphem yoktur.

sevgililer günü elbise seçimi

Sevgililer gününde kullanabileceğiniz saç modelleri

 

CEVAP VER