Victoria’s Secret Fashion Show’dan Kareler

192 views

Dünyanın en büyük moda organizasyonlarından birisi olarak dikkatleri çeken Victoria’s Secret Fashion Show, ortaya çıkan gelişmeler ile birlikte ciddi anlamda önemli bir kesmi etkisi altına aldı. Bu sene özellikle çok ciddi anlamda yeni seçenekler dikkat çekerken ortaya çıkan farklı adımlar da insanları içerisine çekiyor diyebiliriz sanırım.

Bu mükemmel organizasyonda emekli olanlar, yeniden podyuma dönenler ya da olmayacağım deyip sürpriz bir şekilde karşımıza çıkan mankenler dikkatleri çekiyor. Hal böyle olunca sitemizde bu anlamda görsel seçenekleri sizlere sunma yoluna gideceğiz. Şimdi incelemelerimize geçelim.

Resimler ile Victoria’s Secret Fashion Show

Melekler, bu sene yine taraflı tarafsız herkesi çok ciddi anlamda büyüledi ve bu anlamda fark yarattı diyebiliriz. Özellikle Alessandra Ambrosio’nun emekliliğini açıklaması ve son defilesine çıkması oldu.

Fantasy Bra, her sene olduğu gibi bu senede en çok ilgi gören seçeneklerden birisi olarak dikkat çekti. Lais Ribeiro, bu senenin en değerli kostümünü üzerinde taşıyarak gecenin en çok dikkat çeken isimlerinden birisi oldu. Muazzam görüntüsü ile de adından ciddi anlamda söz ettirmeyi başardı.

Karlie Kloss, yeniden podyumlara dönerek yine önemli bir adım attı ve organizasyonun en çok ilgi gören isimlerinden birisi oldu. Tabi ki zaman içerisinde daha yeni seçenekler ön plana çıktı ancak Kloss, güzelliği ve üzerinde taşıdığı muazzam kostümler ile de adından söz ettirmeyi başardı diyebiliriz.

Balmain koleksiyonu sezon içerisinde en çok konuşulan seçeneklerden birisiydi ve defilede karşımıza çıkacağını biliyorduk. Melekler, üzerinde taşıdıkları bu mükemmel koleksiyon ile birlikte geceyi çok daha göz alıcı ve ilgi çekici hale getirmeyi net şekilde başararak kendilerini de özel hissettiler.

6 ayrı tema ile gerçekleştirilen organizasyon gündemi çok uzun bir süre meşgul etti ve daha da edecek gibi görünüyor. Özellikler kısa zaman içerisinde sizlere muazzam imkanlar sağlıyor. Resimler de bu görkemli gecenin en büyük kanıtlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım.

CEVAP VER