Black Friday İndirimleri Başladı

101 views

Bugün ki makalemizde dünyayı kasıp kavuran seçeneklerden birisi olan Black Friday indirimleri ile alakalı olarak birkaç önemli markanın indirimleri hakkında sizlere bilgiler verecek ve bu indirimleri en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için sizlere imkanlar tanıyacağız. Türkiye genelinde özellikle bu indirimler çok ciddi anlamda ilgi gördü.

Alışveriş sektörü artık internet üzerinden yürütüldüğü için bu anlamda sunulan olanakların çok kısa bir zaman dilimi içerisinde çok daha kapsamlı hale gelmesi etkileyici seçenekleri de beraberinde getiriyor. Bu cuma ve birkaç gün daha öyle indirimler sizleri bekliyor ki kısa zaman içerisinde online alışveriş sistemleri çok ciddi bir ciro rakamı elde ediyor.

Black Friday İndirimli Markaları

Çok fazla marka bu anlamda ciddi anlamda ön plana çıkıyor. Ancak bazıları var ki özellikle siz değerli kadınlar için muazzam seçenekler sunacak gibi görünüyor. Daha fazlası üzerinde duralım şimdi.

1# Mavi

Türkiye’nin lider giyim markalarından birisi olarak dikkatleri çeken Mavi, Cuma günü itibari ile %25’e varan indirim fırsatları ile siz değerli müşterilerine muazzam seçenekler sunuyor ve ciddi anlamda fark yaratıyor.

2# Beymen

Yine önemli markalardan birisi olarak dikkatleri çeken Beymen, Black Friday döneminin en etkin markalarından birisi olarak dikkatleri çekecek gibi görünüyor. Bugün her 500 TL alışverişiniz için 150 TL, her 1000 TL alışverişiniz için ise 300 TL indirim kazanma şansına sahip olacaksınız.

3# Trendyol

Giyim ve güzellik anlamında Türkiye’nin lider alışveriş sitesi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Trendyol’da da muazzam indirimler sizlerle birlikte. 22 – 26 Kasım tarihleri arasında birçok önemli markada %90’a varan indirim seçenekleri ile alışverişin uğrak noktalarından birisi olarak dikkat çekecek.

4# Marks & Spencer

24 – 26 Kasım tarihleri arasında tüm alışverişlerinizde ve hemen hemen her üründe %45 indirim seçeneği siz değerli müşterilere sunuluyor.

CEVAP VER