Gigi Hadid Egzersizi ile Mükemmel Bir Vücut

582 views
Gigi Hadid Egzersizi
Gigi Hadid Egzersizi

Bugün ki makalemizde sizlere çok önemli seçeneklerden birisi olan Gigi Hadid egzersizi ile alakalı örnekler sunacağız. Hadid, bildiğiniz üzere dünya genelinde en meşhur isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Hadid, daima sıkı ve güzel bir vücut ile kalabilmek için sürekli modern egzersizler yapıyor ve bu anlamda fark yaratıyor. Bizde elimize geçen verileri sizler ile paylaşma yoluna gideceğiz.

Squat Egzersizi (20 Tekrar)

Squat, denge ve bacakların çalışması açısından son derece önemli egzersiz hareketlerinden birisidir. 20 tekrar olarak yaptığınız takdirde en ufak bir sorun olmaksızın vücudunuzun birçok farklı noktası ciddi anlamda çalışacaktır. Hareketi vücudunuzun herhangi bir noktasını oynatmadan ve resme bağlı olarak yapmanız gerekiyor.

Diz Üstü Bacak Kaldırma Egzersizi (Her Bacağa 12, Toplamda 24 Tekrar)

Diz üzerinde bacak kaldırma egzersizi, mükemmel ötesi seçenekleri sizlere sunacak. Bu hareket, yine vücudun birçok farklı noktasını aktif bir şekilde çalıştırmanız açısından önemlidir. Vücudun kan akışını sağlamak, daha da sıkılaşmasını sağlamak için en ideal imkanlardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Dolayısı ile aşağıdaki resim iyi bir yol gösterici olacak.

Lastikli Squat Yürüyüşü (Her Bacağa 12, Totalde 24 Tekrar)

Lastikli squat yürüyüşü, bacakların esnemesi açısından olmazsa olmaz imkanlardan birisi olarak adından ciddi anlamda söz ettirir diyebiliriz. Bu hareket, biraz daha boksör usulü çalışmaları beraberinde getiriyor. Dolayısı ile daha fazla kasıyor ve daha da esneklik sağlıyor diyebiliriz sanırım. Kullanacağınız bandı elinizden geldiğince gergin bir şekilde tutmak çok çok önemlidir.

Balerin Squat

Yine en çok tercih edilen seçeneklerden birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz sanırım. Balerin squat hareketi de yine vücutta ki kan akışını hızlandırma açısından olmazsa olmaz imkanlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Harekete dair en iyi anlatan örnek görsellerden birisi de aşağıdaki gibi dikkat çekecektir.

CEVAP VER