Hızlı kilo vermek için yağ yakıcı bitkiler

669 views
Kilo vermek için yağ yakıcı bitkiler

Fazla kilolar hem kadın hemde erkek için büyük problemdir. Kilo vermek için sabah koşuları olsun diyetler olsun istenilen karşılığı tek başına verememiştir.

Kilo vermek için dikkat edilmesi gereken ilk nokta fazla yağların yakılmasıdır. Diğer taraftan vücuttan çekilen su kilo verildiğini zanettirir fakat bu geçici durum olduğundan eski kiloya geri dönülmektedir. Kilo vermek için yapılan diyetin yanında spor yapmak ve yağ yakıcı besinler tüketmek gereklidir. Bitkiler eskilerden beri hep şifa dağıtmıştır ve dağıtmaya da devam etmektedir. Bu yüzden yağ yakıcı ürünler alırken %25 bitkisel kaynaklı olmasına dikkat edin.

Tüketilecek yağ yakıcı besinlerin başında gelen At kuyruğu bitkisi son dönemlerde diyet yapanlar tarafından çokça tüketilmektedir. Bu bitki çok bilinmiş olmasa da yağ yakmada güvenilir ve direkt çözüm üreten bir bitkidir. Bir su bardağı sıcak suyun içerisine bir tatlı kaşığı kadar at kuyruğu bitkisini atıp 15-20 dakika demlenmesini bekledikten sonra içebilirsiniz. Günde iki bardak tüketilmesinin yeterli olduğu at kuyruğu bitkisi ile sizde fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

At kuyruğu bitkisi kilo vermek için

Stresten, depresyondan uzak utan Yeşil Çay sakinleştirici özelliğinin yanında yağ yakıcı özelliğe de sahiptir. Bir su bardağı kadar sıcak suyun içerisinde bir tutam kadar yeşil çayı atıp 10 dakika demlenmesini bekleyin. Yeşil çay sizi stresten uzaklaştırarak strese girdiğinizde tükettiğiniz abur cuburlardan da uzaklaştırmış olacaktır. Yeşil Çay’ı yemeklerden 1 saat önce ve sonra tüketmek faydalı olacaktır.

Yeşil Çay

Bağışıklık sistemini güçlendiren Sarımsak Çayı aynı zamanda zencefil, tarçın, bal ve limon ile çay şeklinde hazırlanırsa kilo vermek için çok güzel bir zayıflama çayı olacaktır. Sarımsak çayının sindirim sistemini güçlendirmesi ile bal, limon, tarçın ve zencefil’inde zayıflamaya etkisi olduğundan istediğiniz forma kavuşmanızı sağlayacaktır.

Sarımsak Çayı

Mucizevi bir bitki olan Rezene nane ile kaynatılıp tüketildiğinde yağ yakıcı özelliğe sahip olmaktadır. Bitkiyi günde iki defa çay şeklinde tüketmek diyetinize katkı sağlayacaktır.

Rezene kilo vermek için

CEVAP VER