Suna Dumankaya’dan Güneş Sonrası Leke Bakım Önerisi

199 views

Yaz aylarında cildimizdeki melanin denilen pigment maddelerinin miktarına göre cilt rengimizde değişiklikler meydana gelir. Melaninin sağladığı bronzluk hepimizi mutlu etse de olması gerekenden fazla olması ise ciltte lekelenmelere neden olur. Özellikle yüz ve yüz çevresinde görülen lekeler güzelliği gölge düşürebilir. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için birbirinden farklı tedaviler uygulayan Suna Dumankaya, yaz sonrası bebek gibi bir cilt için de 38 çeşit bitkiden oluşan özel leke bakım tedavisi öneriyor.

Kusursuz bir cilt ile her zaman güzel görünmenin ve birbirinden farklı iltifatlar almanın en önemli kuralı bakımlı olmak ve kendine bakmak… Pürüzsüz bir cilde sahip olmanın olmazsa olmazları arasında ise hiç şüphesiz ki cildi nemlendirmek, düzenli aralıklarla peeling yapmak ve özellikle yaz aylarında bilinçli bir şekilde güneş ışınlarına maruz kalmak yer alıyor. Güneş ışınları sağlık için gerekli olsa da uzun süre maruz kalındığında cildin yaşlanma belirtilerini hızlandırıyor, ince kırışıklıklara zemin hazırlıyor ve cilt lekelerine sebep oluyor. Bu lekeler görünür hale geldiği zaman ise rahatsız edici olabiliyor. WIB by Suna Dumankaya, Suna Dumankaya’nın bitkiler üzerindeki uzmanlığıyla 38 çeşit bitkinden oluşan bir formül ile leke tedavisi uyguluyor.

Cilt lekelerinin sebeplerini sıralayan Suna Dumankaya: “Güneş ışınları cilt lekelenmelerinin  en önemli nedenlerinden biridir. Ancak cilt lekelenmelerinin sebebi sadece güneş ışınları değildir. Gebelik gibi hormonal değişimler, kortizon ilaç tedavisi veya genetik sebepler de nedenlerden birkaçıdır.”

Suna Dumankaya- Hacer Sağır
Suna Dumankaya- Hacer Sağır

Suna Dumankaya’nın 38 çeşit bitki karışımı ile oluşturduğu özel bakımlarından biri olan Leke Bakımı/Ot Tedavisi ile ciltte soyma yapılıyor. İşlemin 4 kez, her hafta uygulanması öneriliyor. Bu işlem ile ciltteki renk bozukluğu düzeliyor ve lekelerin renkleri açılıyor.

Kadınların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan WIB by Suna Dumankaya, kadınların var olan güzelliklerini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor. WIB by Suna Dumankaya, yaz sonrası bakımlarıyla kadınları soğuk geçecek kış günlerine hazırlıyor.

Bahçeşehir’de hizmete açılan WIB by Suna Dumankaya, Suna Dumankaya ürünlerinden oluşan özel bakım uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Bölgesel zayıflamadan, cilt bakımı ve dolguya, kalıcı makyajdan ipek kirpiğe kadar birçok farklı hizmet WIB by Suna Dumankaya’da sunuluyor.

CEVAP VER