Sizde 1 ayda göbek yağlarından hızlıca kurtulabilirsiniz!

369 views
Sizde 1 ayda göbek yağlarından hızlıca kurtulabilirsiniz!

Hayalinizdeki bedene ulaşmak için daha ne kadar bekleyeceksiniz. Sizde plates uzmanlarının önerdiği hareketler ile göbek yağlarından hızla kurtulabilirsiniz. Evde rahatlıkla yapacağınız hareketler ile istediğiniz forma çok kısa zamanda kavuşacaksınız. En iyi sonuca ulaşabilmek için plastes uzmanlarının önerdiği egzersizleri 3 tekrar ile tamamlamalısınız. 1 ay içerisinde sizde gözlerinize inanamayacaksınız.

  • Bisiklet ezgersizi

Sırt üstü yatar pozisyonda ellerinizi ensenizde birleştirin. Omuzu hafifçe yerden yukarıya kaldırıp, sağ bacağınızı geriye doğru çekerek dirseğinize değdirin. Aynı hareketi sol bacağınıza uygulayın. Bu hareketi nefes alıp vererek 10 tekrar ve 3 set halinde yapacaksınız. Gözle görülür biçimde göbek yağlarından hızla eritebilecek etkili bir harekettir.

Bisiklet ezgersizi

  • Makas egzersizi

Sırt üstü yatar pozisyonda ellerinizi iki yana açarak bacaklarınızı hafifçe yukarıya doğru kaldırın. Ellerinizden destek alarak bacaklarınızı makas biçiminde yukarı aşağı indirerek ilk tekrarı tamamlamış olacaksınız. Bu hareketi 10 tekrar 3 set yapmalısınız.

Makas egzersizi

  • Hareketli plank egzersizi

Yüz üstü yatar pozisyonda ellerinizin yardımı ile kendinizi yukarıya doğru kaldırır pozisyonda olun.  Kolunuzu indirip dirseklerinizin üstüne koyup eski pozisyona geldiğinizde ilk egzersizi tamamlamış olacaksınız. Bu hareketi 10 tekrar ve 3 set halinde yapmalısınız.

Bu hareketler ilk etapta karın bölgenizin ağrımasına neden olacaktır. Fakat karın kaslarınız güçlendikçe hareketi daha rahat yapabileceksiniz. 1 ay içerisinde sizde göbek yağlarından hızlıca kurtulabileceksiniz.

Hareketli plank egzersizi

CEVAP VER