Mutlu Son ile Bitmeyen Aşk Filmleri

421 views

Son dönemde özellikle sinema sektöründe muazzam bir hareketlilik göze çarpıyor diyebiliriz. Aşk filmleri, hepimizin bildiği gibi kadınlar için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Türkiye genelinde özellikle bu anlamda çok farklı seçenekler ön plana çıkıyor ve öneriler dikkate alınıyor. Ama birçok kadının tarzı ise biraz daha farklı diyebiliriz sanırım.

Mutlu sonla bitmeyen aşk filmleri, romantik komedi sınıfı kadar kadınların ilgisini çeken başlıklardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Türkiye genelinde özellikle bu alanda çok fazla seçenek ön planda ancak ne olursa olsun sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya da özen gösteriyoruz. Şimdi sizlere bu anlamda olmazsa olmaz birkaç film önerecek ve fikir edinmenizi sağlayacağız.

Mutlu Son ile Bitmeyen Aşk Filmi Önerileri

Acıdan beslenebilen kadınlar tanıyorum. Bunun özellikle üstüne giderek kendisini psikolojik olarak birçok farklı şekilde hazırlayan kadınlar da tanıyorum ve dolayısı ile bu noktada dikkat çekmek istediğimiz birkaç farklı ve önemli seçenek söz konusu diyebiliriz sanırım. Birkaç farklı film önerimiz olacak.

1# The Broken Circle Breakdown

İkinci sınıf bir film olsa da mutlu son ile bitmeyen ancak film içerisinde dramı sonuna kadar yaşamanıza yardımcı olabilecek harika ötesi bir film projesi. Kadrosunda yıldızlar yok ama mutlaka değerlendirilmeli.

2# Moulin Rouge

Nicole Kidman ve Ewan McGregor ikilisini başrollerde bizlere sunan mükemmel ötesi bir film. Müzikal tadında da fark yaratan bu film, mutlu son ile bitmiyor ancak olay örgüsü tam anlamı ile efsane.

3# Blue is the Warmest Colour

Fransız yapımı mükemmel bir proje. Oyunculuk performanslarını doruk noktalara çıkaran harika ötesi bir yapım ve dünya genelinden adından söz ettirmiş bir mükemmellik.

4# Her

Türkçe karşılığı AŞK olan bu filmin kadrosunda Joaquin Phoenix, Amy Adams ve Spike Jonze gibi efsane isimler yer alıyor. IMDB puanı 7.8 olan bu filmi sizlerde izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz.

5# Closer

Mükemmel bir kadroyu bir araya getiren harika bir yapım. Julia Roberts, Jude Law, Natalie Portman ve Clive Owen gibi isimlerin yer aldığı bu mükemmel proje adından çok çok uzun bir süre söz ettirdi diyebiliriz.

CEVAP VER