Yılın En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları, Forbes Tarafından Açıklandı

133 views

Forbes dergisi, bildiğimiz gibi para ile alakalı tüm konularda kısa zaman içerisinde dünyanın en çok ön planda tuttuğu yayınlardan birtisi olarak da dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde açıklanan bir veri ile birlikte bu makalemizde yılın en çok kazanan kadın oyuncuları listesi ile alakalı en net verileri bulabileceksiniz. Forbes dergisinin tüm verileri sitemize aktarılmıştır.

Genellikle bu liste içerisinde olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkatleri çeken Scarlett Johansson, bu sene listenin dışında kalarak çok ciddi anlamda hepimizi şaşırttı. Listenin yukarı sıralarında yer alan Jeniffer Lawrence, yine fark yaratıyor ve önceki birkaç senede olduğu gibi yine fark yaratıyor diyebiliriz sanırım.

Yılın En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları

Bir sene içerisinde gerçekleştirilen etkinlikleri enine boyuna analiz edelim. Sene içerisinde en çok karşımıza çıkan kadın oyuncular zaten en çok kazananlar oluyor. Reklamlar, filmler, katalog modelliği ya da birçok noktadan sağlanan ek gelirler. Şimdi listedeki ünlü kadınlarımıza biraz daha yakından bakarak fikir sahibi olalım.

10-) Amy Adams (11,5 Milyon Dolar)

9-) Julia Roberts (12 Milyon Dolar)

8-) Cate Blanchett (12 Milyon Dolar)

7-) Charlize Theron (14 Milyon Dolar)

6-) Emma Watson (14 Milyon Dolar)

5-) Mila Kunis (15,5 Milyon Dolar)

4-) Melissa McCarthy (18 Milyon Dolar)

Şimdi geliyoruz listemizin başında yer alan ünlü isimlerimize. Yukarıdaki isimler, özellikle son dönemde yer aldıkları projeler ile birlikte kısa zaman içerisinde ciddi anlamda ön plana çıktılar. Gündemde de ön planda olan ve sürekli isimleri geçen bu isimlerin sene içerisindeki gelirleri gerçekten yüksek. Ama listenin başındaki isimlerde ciddi anlamda sizleri şaşırtmayacak. Şimdi kalan son 3 ismimiz ve gelirlerine biraz daha yakından bakarak fikir sahibi olma yoluna gidelim.

3-) Jeniffer Lawrence (24 Milyon Dolar)

2-) Jeniffer Aniston (25,5 Milyon Dolar)

1-) Emma Stone (26 Milyon Dolar)

La La Band filmi ile Oscar ödülünü alan Emma Stone, listenin zirvesinde yer alarak bu senenin en çok kazanan kadın oyuncusu oldu ve çok ciddi anlamda fark yarattı.

CEVAP VER