14 günde ayva göbek sahibi olmak istermisiniz?

1.096 views
14 günde ayva göbek!

Sıkı ve düzgün bir fiziğe kim sahip olmak istemez ki? Her kadın bu hayalle rüyalarını süsler fakat uzun bir çalışma gerektirdiği için zamanla programın dışına çıkılmaktadır. İşte size kısa zamanda ayva göbek sahibi olmanızı sağlayacak öneriler. Bu öneriler yapıldığında 14 gün içerisinde gözle görülür sonuçlar alacaksanız.

 

1- Kahvaltıdan önce yürüyüş yapmak yağların yakılmasına yardımcı olur

Sabah yapılan yürüyüşün metabolizmayı düzenlediğini herkes bilir. Fakat bilinmeyen sabah sporunun vücuda hiç yağ ve şeker girişi yapılmadan tamamı ile stoklarda var olan yağları kullanarak metabolizmayı düzenlemektedir. Uzmanlar sabah yapılan sporun hem metabolizmayı hızlandırdığını hemde vücutta var olan yağların işlenerek fazlalıkların yakılmasına yardımcı olduğuna vurgulamaktadır.

Sabahları ağır kahvaltılar yerine öğünü geçirmek için yapılan hafif kahvaltılar tercih edilmelidir. Bunlardan biri de yulaf ezmesidir. Yulaf ezmesi size öğlene kadar tokluk hissi vererek, kolesterolü dengelemektedir. Böylelikle vücudun ihtiyaç duyduğu yağları stokta olan

 1- Kahvaltıdan önce yürüyüş yapmak yağların yakılmasına yardımcı olur

3-Kahvaltınızı yulaf ezmesi ile yapın

Tekrar yulaf ezmesi mucizesi ile karşı karşıyayız. Bu diyete göre sabahları yulaf ezmesinden muhakkak faydalanılmalı. Kilo vermenin yanı sıra, diyeti uygulayanların kolesterol seviyelerinde %25’e kadar düşüş gözlemlenirken, kan şekeri seviyeleri de dengelenmiş olur. Ayrıca çözümlenemeyen liflerin çözülmesine yardımcı olmaktadır.

3-Kahvaltınızı yulaf ezmesi ile yapın

3-Kırmızı meyveler tüketin

Beslenmenizde kırmızı meyve tüketmeniz vücuttaki yağ depolanmasını en aza indirmektedir. Bu meyvelerde flavonoid diye adlandırılan bir bileşen ile yağ depolanmasını tetikleyen genetik organizmaları durdurmaktadır.

Kırmızı meyveler tüketin

4-Avokado ile tokluk hissi kazanın

Uzmanlar yaptıkları araştırmalarda avokado tüketen kişilerde yağ oranını dengelediklerini bu sayede kilo azalmalarını sağladıklarını tespit etmişlerdir. Günde tüketilen yarım avokado tokluk hissi vererek vücudun yağ oranını dengelemektedir.

Avokado ile tokluk hissi kazanın

CEVAP VER